Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

no ja kupuję średnio co 2 lata oral-b vitality za 49.99 i właśnie też jestem zadowolony, a tu Koledzy zmieniają szczoteczki na lewo i prawo i 200, 300+ i zastanawiam się co taka szczoteczka robi, że się tyle hajsu wydaje

2 polubienia

Myje w moim odczuciu dużo dokładniej i nie rozwala mi dziąseł jak rotacyjna (Oral-B jakiś średni model).

Natomiast nie widzę różnicy istotnej różnicy w myciu między najdroższym Sonicare (DiamondClean z 2017) a jednym z tańszych (EasyClean z 2018), które później kupiłem rodzinie.

Oral-B stosuje w niższych modelach akumulatory NiMH, czyli technologię sprzed dwudziestu lat gdzie trzeba myśleć o jakimś formowaniu baterii albo efekcie pamięci. Dla mnie to ich zupełnie skreśla.

Spoko. Ja nie myślę o formowaniu i innych badziewiach i ją wyrzucam co 2 lata. Także chyba jednak zostanę przy Oral B za 49.99. W 4 lata wydam 1/2 lub 1/3 tej szczoteczki

Ale ja przecież nie zmieniam szczoteczek jak skarpetki :stuck_out_tongue: ta jest nowa po jakichś 4 latach i tylko dlatego że jakoś dostała się woda do środka i bateria już nie ładuje :slightly_smiling_face:

2 polubienia

do jakiego macbooka bedziesz to montowal?

@DentystaSadysta mysle ze powiien tu dodac swoje 5 groszy odnosnie szczoteczek

1 polubienie

Było już 5 groszy odnośnie szczoteczek od naszego Dentysty :smile: Szczoteczki soniczne - #10

1 polubienie

macbook pro 13 mid 2012

Screen Shot 2020-08-13 at 15.15.54-1

4 polubienia

ach no ta to przepraszam za przywolywanie nadaremno

2 polubienia

Co do rozkmin o szczoteczkach to pokażę wam coś @luke-g @Damien @JoseArcadioMorales i kto tam się wypowiadał ewentualnie w tym temacie.


Zwróćcie proszę uwagę na datę zakupu.
W zeszłym tygodniu ładowałem ją drugi (DRUGI) raz od chwili kiedy ją kupiłem. Zęby myte 2 razy dziennie poza wyjazdami bo wtedy ta szczoteczka zostaje w domu. Polecam bardzo serdecznie ani ja ani mój dentysta nie narzeka na kiepski stan moich zębów.

mogłeś dać znać wcześniej :smiley:

cena praktycznie ta sama co za o clean, ale tej już nie oddam :wink: zobaczymy też jak bateria będzie długo trzymać.

myszka to cacuszko, odkąd ją mam nie wyobrażam sobie pracy na innej.

Powerbank mam taki sam i też jestem zadowolona. Powiedz co to dokladnie za model ladowarki? Wygląda fajnie.

Dokładnie. Stwierdziłem, że nie będę się powtarzał. Serio, kto co lubi. Jak zęby są umyte, a dentysta nie narzeka, że dziąsła uszkodzone albo zęby porysowane to myjcie czym chcecie i za ile chcecie.

7 polubień

:smiley:

I jak bateria i performance, warto? :smiley:
Bo to będzie mój prezent urodzinowy ktory sobie kupie :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Żart żartem, ale to nie jest szczoteczka do zębów. :stuck_out_tongue: Zaufaj mi, jestem ekspertem. :smiley:

6 polubień

Od Xiaomi :slight_smile:
U nas w polsce za 70-100zł znajdziesz, u chinczyków pewnie za 50zł jest możliwe.
https://www.euro.com.pl/ladowarki-sieciowe/xiaomi-lad-ind-mi-wireless-charging-stand-20w.bhtml?gclid=CjwKCAjwzIH7BRAbEiwAoDxxTlCezAagIVdRwZWnQQc-QpHdKR6jLUC2Xwf5TQNSX5GP5IP39vOUjhoC81sQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

1 polubienie

Cholera, może dlatego tak ciężko było w ustach zmieścić? :joy:

2 polubienia

dzięki :3 Wyglada dobrze i fajne parametry. Zadowolony jestes?

Masz aż tak dużą buzię? :joy:

That’s what she saaaaaaaid!

6 polubień