Chwalimy si臋:馃摬 艢wie偶e zdobycze elektroniczne

Dotar艂o combo z Back to School :grin: bardziej si臋 chyba jaram AirPods Pro ni偶 MacBookiem :see_no_evil:Wysy艂anie: F3BE90CC-527E-4B47-9CC5-E50AE14087E9.jpeg

Czy jak w ko艅cu kupi艂em Spidermana na PS4, to mog臋 to tutaj zrobi膰, 偶e si臋 pochwal臋?

7 polubie艅

Nie jestem du偶ym fanem takich rozwi膮za艅 ale czasami trzeba i艣膰 na kompromis. :smirk:

3 polubienia

Uuu, 艂adne toto. Jaka rozdzielczo艣膰?

Przed zakupem troch臋 czyta艂em o modelu S i podobno soft i GPS mocno poprawili (nie mia艂em do czynienia z poprzednim modelem, wi臋c nie mam por贸wnania).
Ostatnie kilka trening贸w GPS bardzo dobrze dzia艂a艂, wi臋c mo偶e faktycznie jest to poprawione :slight_smile:

2 polubienia

41 posts were split to a new topic: Kamery domowe

M贸j dzisiejszy zakup Braun Series 5 5140S, kt贸ra w ko艅cu zast臋puje mi star膮 maszynk臋 elektryczn膮 Phillipsa, ktorej u偶ywa艂em do tej pory. Je艣li chodzi o golenie mojej super delikatnej sk贸ry z super delikatnego kopru, kt贸ry ta wypuszcza to jest niebo, a ziemia. W ko艅cu jaki艣 spos贸b golenia, kt贸ry mnie nie podra偶nia i jednocze艣nie goli bardzo dokladnie i to na sucho. Polecam ten model, dobry kompromis mi臋dzy do艣膰 s艂abo cenion膮 seri膮 3, a du偶o dro偶sz膮 7.

Opr贸cz maszynki r贸wnie偶 dzisiaj dotar艂y akumulatory Eneloop do pad贸w do Xklocka.

2 polubienia

Co to za appka? I co te punkty z cyframi symbolizuj膮?

Apka Amazfit do smart 鈥渮egarka鈥 Amazfit Bip S.
Punkty na mapie? Zaznaczone kilometry

O nie wiedzia艂em o niej, do tej pory u偶ywa艂em tylko Amaztools. Dzi臋ki.

Po kilku dniach testowanie ci膮gle Redmi Dots, mog臋 powiedzie膰 偶e za t膮 cen臋 sprawuj膮 si臋 ca艂kiem przyjemnie. G艂os czy to s艂uchaj膮c Muzyki czy podcast贸w z opcj膮 voice boost jest ca艂kiem 艂adny i przyjemny. Je艣li chodzi o bateri臋 to s艂uchawki wytrzyma艂y ok. 1h -1:30h przy ci膮g艂ym graniu wi臋c te偶 ca艂kiem ca艂kiem. Co do pude艂ka w kt贸rym przechowywane s膮 s艂uchawki, to powiem 偶e jako艣 taka sobie, bardzo plastikowa w por贸wnaniu do airdots 2 pro. Natomiast je艣li chodzi o u艂o偶enie s艂uchawek to za t膮 cen臋 ca艂kiem dobrze le偶膮 w uchu tylko trzeba uwa偶a膰 偶eby nie wylecia艂y. No i co jeszcze zauwa偶y艂em 偶e nawet po wyj臋ciu s艂uchawek i schowaniu ich automatycznie si臋 nie roz艂膮czaj膮 i nie zatrzymuj膮 utwor贸w. Za wszelkie b艂臋dy przepraszam, ale pisze z telefonu. :slight_smile:

P.s
My艣l臋 偶e za t膮 cen臋 s艂uchawki s膮 warte uwagi.

1 polubienie

Zakupi艂am drugiego w 偶yciu Macbooka Pro :smiley: 2020 - ju偶 z t膮 鈥渓epsz膮鈥 klawiatur膮 :DD Na razie sprawuje si臋 super (mam go dopiero 2-3 dni, oczywiscie naklejki od YesWas ju偶 s膮 na nim). Jest te偶 du偶o mocniejszy od poprzednika. Nie b臋d臋 wrzuca膰 zdj臋cia, bo ka偶dy wie jak wygl膮da MacBook :stuck_out_tongue:

Druga rzecz, to mikrofon yeti. Szykuj臋 si臋 do nagrywania w艂asnych podcast贸w, na razie za du偶o nie zdradzam, bo pracuj臋 nad tematem, ale miejmy nadziej臋, 偶e wyjdzie z tego co艣 super :))

4 polubienia

5 polubie艅

W moje 艂apki te偶 ostatnio wpad艂y s艂uchawki mpow, @Pacimierz oznajmi艂 偶e mi kupi艂 i tyle mia艂am do powiedzenia :smile: Ale po tygodniu u偶ywania s膮 bardzo spoko.

5 polubie艅

Ja ju偶 straci艂em do nich cierpliwo艣膰. Nie do艣膰 ze trzymaj膮 kr贸tko na baterii (jaka艣 godzin臋) to jeszcze dodatkowo s艂uchawki si臋 rozparowa艂y i za Chiny nie mo偶na ich ponownie sparowa膰. Albo dzia艂a jedna albo druga. No i kwestia prze艂膮czania miedzy urz膮dzeniami tez jest 艣rednia. Mam nadzieje, 偶e mam felerny model, bo wielu osobom te s艂uchawki poleci艂em.

S膮 plusy tego, 偶e nie mo偶na ich sparowa膰 ze sob膮 - jedn膮 mog臋 pod艂膮czy膰 do telefonu a drug膮 do iPada :smiley: i wtedy odpada kwestia prze艂膮czania si臋 miedzy urz膮dzeniami :smiley:
PS: mam je od sierpnia, czyli rok czasu.

1 polubienie

Ale偶 b臋d臋 pi艂 pyszne i 艣wie偶e soki!!! :drooling_face:

7 polubie艅

Daj zna膰 jak z myciem tego

Jest to do艣膰 艂atwe. Pierwszym etapem jest wlanie do 艣rodka wody i w艂膮czenie urz膮dzenia. Po roz艂o偶eniu na cz臋艣ci pierwsze nie ma 偶adnego problemu z umyciem, a raczej op艂ukaniem wszystkich element贸w. Podejrzewam, ze by艂oby trudniej, gdyby ca艂o艣膰 zostawi膰 nIeumyt膮 na kilka godzin - jak ze wszystkim :wink:

1 polubienie

To ja si臋 pochwal臋, 偶e w ko艅cu si臋 zdecydowa艂em na nowego laptopa - ThinkPad E14. Ostatecznie wygra艂 z innymi modelami nad kt贸rymi si臋 zastanawia艂em tym, 偶e jest to ThinkPad i zasilacz USB C :laughing:

PS Od razu wymieni艂em z nim RAM na 16GB.

13 polubie艅

Czyli pewnie mia艂e艣 wcze艣niej TPady? Czy on si臋 r贸偶ni od serii T4xx?