Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Dotarło combo z Back to School :grin: bardziej się chyba jaram AirPods Pro niż MacBookiem :see_no_evil:Wysyłanie: F3BE90CC-527E-4B47-9CC5-E50AE14087E9.jpeg

Czy jak w końcu kupiłem Spidermana na PS4, to mogę to tutaj zrobić, że się pochwalę?

7 polubień

Nie jestem dużym fanem takich rozwiązań ale czasami trzeba iść na kompromis. :smirk:

3 polubienia

Uuu, ładne toto. Jaka rozdzielczość?

Przed zakupem trochę czytałem o modelu S i podobno soft i GPS mocno poprawili (nie miałem do czynienia z poprzednim modelem, więc nie mam porównania).
Ostatnie kilka treningów GPS bardzo dobrze działał, więc może faktycznie jest to poprawione :slight_smile:

2 polubienia

41 posts were split to a new topic: Kamery domowe

Mój dzisiejszy zakup Braun Series 5 5140S, która w końcu zastępuje mi starą maszynkę elektryczną Phillipsa, ktorej używałem do tej pory. Jeśli chodzi o golenie mojej super delikatnej skóry z super delikatnego kopru, który ta wypuszcza to jest niebo, a ziemia. W końcu jakiś sposób golenia, który mnie nie podrażnia i jednocześnie goli bardzo dokladnie i to na sucho. Polecam ten model, dobry kompromis między dość słabo cenioną serią 3, a dużo droższą 7.

Oprócz maszynki również dzisiaj dotarły akumulatory Eneloop do padów do Xklocka.

2 polubienia

Co to za appka? I co te punkty z cyframi symbolizują?

Apka Amazfit do smart “zegarka” Amazfit Bip S.
Punkty na mapie? Zaznaczone kilometry

O nie wiedziałem o niej, do tej pory używałem tylko Amaztools. Dzięki.

Po kilku dniach testowanie ciągle Redmi Dots, mogę powiedzieć że za tą cenę sprawują się całkiem przyjemnie. Głos czy to słuchając Muzyki czy podcastów z opcją voice boost jest całkiem ładny i przyjemny. Jeśli chodzi o baterię to słuchawki wytrzymały ok. 1h -1:30h przy ciągłym graniu więc też całkiem całkiem. Co do pudełka w którym przechowywane są słuchawki, to powiem że jakoś taka sobie, bardzo plastikowa w porównaniu do airdots 2 pro. Natomiast jeśli chodzi o ułożenie słuchawek to za tą cenę całkiem dobrze leżą w uchu tylko trzeba uważać żeby nie wyleciały. No i co jeszcze zauważyłem że nawet po wyjęciu słuchawek i schowaniu ich automatycznie się nie rozłączają i nie zatrzymują utworów. Za wszelkie błędy przepraszam, ale pisze z telefonu. :slight_smile:

P.s
Myślę że za tą cenę słuchawki są warte uwagi.

1 polubienie

Zakupiłam drugiego w życiu Macbooka Pro :smiley: 2020 - już z tą “lepszą” klawiaturą :DD Na razie sprawuje się super (mam go dopiero 2-3 dni, oczywiscie naklejki od YesWas już są na nim). Jest też dużo mocniejszy od poprzednika. Nie będę wrzucać zdjęcia, bo każdy wie jak wygląda MacBook :stuck_out_tongue:

Druga rzecz, to mikrofon yeti. Szykuję się do nagrywania własnych podcastów, na razie za dużo nie zdradzam, bo pracuję nad tematem, ale miejmy nadzieję, że wyjdzie z tego coś super :))

4 polubienia

5 polubień


W moje łapki też ostatnio wpadły słuchawki mpow, @Pacimierz oznajmił że mi kupił i tyle miałam do powiedzenia :smile: Ale po tygodniu używania są bardzo spoko.

5 polubień

Ja już straciłem do nich cierpliwość. Nie dość ze trzymają krótko na baterii (jakaś godzinę) to jeszcze dodatkowo słuchawki się rozparowały i za Chiny nie można ich ponownie sparować. Albo działa jedna albo druga. No i kwestia przełączania miedzy urządzeniami tez jest średnia. Mam nadzieje, że mam felerny model, bo wielu osobom te słuchawki poleciłem.

Są plusy tego, że nie można ich sparować ze sobą - jedną mogę podłączyć do telefonu a drugą do iPada :smiley: i wtedy odpada kwestia przełączania się miedzy urządzeniami :smiley:
PS: mam je od sierpnia, czyli rok czasu.

1 polubienie

Ależ będę pił pyszne i świeże soki!!! :drooling_face:

7 polubień

Daj znać jak z myciem tego

Jest to dość łatwe. Pierwszym etapem jest wlanie do środka wody i włączenie urządzenia. Po rozłożeniu na części pierwsze nie ma żadnego problemu z umyciem, a raczej opłukaniem wszystkich elementów. Podejrzewam, ze byłoby trudniej, gdyby całość zostawić nIeumytą na kilka godzin - jak ze wszystkim :wink:

1 polubienie

To ja się pochwalę, że w końcu się zdecydowałem na nowego laptopa - ThinkPad E14. Ostatecznie wygrał z innymi modelami nad którymi się zastanawiałem tym, że jest to ThinkPad i zasilacz USB C :laughing:

PS Od razu wymieniłem z nim RAM na 16GB.

13 polubień

Czyli pewnie miałeś wcześniej TPady? Czy on się różni od serii T4xx?