🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

Pochwalcie się tym, co macie, a nie jest elektroniką.
Odstawiamy na bok Androidy, iOSy, AppleWatche, ale przedstawiamy coś mechanicznego, elektrycznego, zbędnego, niemniej ułatwiającego życie.

4 polubienia

Blender :wink:

2 polubienia

A post was merged into an existing topic: Zegarki

Mój rower w trybie nocnym:
rower1
… a na Gearbeście wyhaczyłem regulowany uchwyt na komórkę i dodatkowy uchwyt z rurką. Na Allegro lampka z kablem USB - świeci tak mocno, że czasem kierowcy mrugają długimi. W takim przypadku lekko podnoszę lampę i pokazuję im, że to był tylko odbłyśnik, a nie główny strumień…
rower2
Edit: Do kompletu bagażnik.
rower3

1 polubienie

Lody astronautów. Mało to technologiczne, ale bardzo ciekawe doświadczenie. Jak będziecie mieli okazję to polecam.

6 polubień


Może nie technologia elektroniczna ale i tak z najwyższej półki

3 polubienia

A mam cos takiego.
Kawasaki Z1000SX Touring. Jedno zdjecie bez kufrow, drugie z dodanymi.

7 polubień

A u mnie takie coś wjechało już jakiś czas temu, ale dopiero teraz jest czas żeby się nauczyć jeździć na tym. :grin:

7 polubień

Zestaw długopis/ołówek automatyczny zaprojektowany w 1987r przez japońskiego designera. Zoom 707 firmy Tombow
Chyba najcieńsze pisadła jakie miałem okazję trzymać w dłoniach a do tego bardzo eleganckie.

4 polubienia

Teraz wszystko ma w sobie elektronikę, więc wybór jest tak mały, że nawet nie mam się co zastanawiać - bransoleta Leatherman Tread. Czyli multitool, który ma się zawsze przy sobie i z którym można latać samolotami (chociaż jest na świecie jedno lotnisko, mające nieco odmienne zdanie, a znajduje się ono w… Warszawie).

8 polubień

Szanuje :wink: sam mam Skeletool CX.
W sumie mogę się pochwalić moim hełmem szturmowca (widać go też w awatarku)

6 polubień

No dla mnie ukochany gadżet to rower. W każdej wolnej chwili wsiadam i lecę w las, w góry, na hopki, na ścieżki!
Ale rower rowerem… mega gażetem to jest sztyca regulowana Bikeyoke Revive. Polecam każdemu zapalonemu rowerzyście.

https://www.1enduro.pl/test-bikeyoke-revive/
https://www.bikeyoke.de/en/seatpost-revive-160-31-6.html

I bym zapomniał. Jestem wielkim fanem nocnej jazdy po znanych już miejscach (co by je na nowo odkryć) a do tego przydaje się dobre oświetlenie. Polecam latarki Convoy S2+ - dobór diody i sterownika pozostawiam już użytkownikom. Jedna latarka na kierownicy, druga na kasku i staje się jasność!

9 polubień

O takie posty ten temat zakładałem. :+1:

6 polubień

Siemano, witam w mojej kuchni!
Wasze życie już za chwilkę zostanie odmienione na zawsze, albowiem oto przed Państwem


.


Praska do czosnku z Aliexpress. Najwygodniejsza i najbardziej szpanerska jaką widziałam w życiu. Polecam cieplutko każdemu.

4 polubienia

To jak idziemy w gastro:


Takie ustrojstwo (nawet nie wiem jak to się nazywa) do robienia długich cienkich pasków z warzyw (marchew, ogórek itp) - świetne do robienia warzywnego „makaronu” :slight_smile:

4 polubienia

To ja sie pochwale czołówka która niezłe świeci kupiona żebym mógł malować klatkę schodowa daje radę.

Ile potrafi ci ona świecić z taka mocą na akumulatorze 18650

Wracałem przedwczoraj w nocy na rowerze do domu i latarki świeciły mi 1:20 na maksymalnej jasności na akumulatorach Panasonic 3400mAh.
Jasność była cały czas na niezmienionym poziomie więc myślę, że 2h spokojnie da radę.

Jak do tej pory najlepsza torba messenger jakiej używałem:

Pakuję do niej kable, Surface, obiad dla siebie i dla lepszej połówki, parasol, jakąś kapotę i ciągle jest miejsce. Polecam jak ktoś nie lubi plecaków.

1 polubienie

GSI Ultralight Java Drip

Dużo czasu spędzam w terenie i lubię tam pić kawę. Bawię się różnymi sposobami, ale przy wypadzie w teren często nawet aeropress zostawał w domu, bo uznawałem, że mogę po prostu zalać kawę, a ten zajmuje miejsce. Aż odkryłem to cudo! Małe, lekkie i niedrogie. Tak mi skradło serce, że noszę codziennie w plecaku i w pracy też z tego leje.

Polecam!

10 polubień