🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

no tak, zapomniałem, jak sąsiadowi nie wychodzi to też miło popatrzeć :laughing:

1 polubienie

Cóż mogłoby pójść nie tak…

2 polubienia

Pomarańczowo

4 polubienia

pewne osoby wiem że spodziewały się lepszego wykorzystania no ale mi potrzebne było to światło aktualnie do robienia strychu i sprawdza się bardzo dobrze :slight_smile:

8 polubień

Kiedyś tez wykończę sobie strych! Na razie mam tam 10m2 podłogi tymczasowej co przekłada się na gigantyczna przestrzeń magazynowa :face_with_hand_over_mouth:

3 polubienia

Ja chciałbym powiedzieć źe kiedyś wykończę sobie strych bo to by znaczyło że reszta już jest skończona i tam mieszkam, a u mnie niestety dopiero ściany są, okna, drzwi i dach skończony :man_shrugging:t3: za miesiąc elektryka wiec do tego czasu działam sobie na strychu bo zostało sporo desek po szalunkach i dachu :slight_smile:

3 polubienia

no to i tak jestescie do przodu ja od pol roku szukam działki zeby kwadrat postawić:)

1 polubienie

Tylko że Ty ze swoimi zasobami finansowymi postawisz go w pół roku i zamieszkasz a ja nadal będę płytki układał w łazience :stuck_out_tongue_closed_eyes:

4 polubienia

Nie ma się co przejmować. Ja sobie tez powoli wykańczam. Piętro po pietrze, pomieszczenie po pomieszczeniu. I za 10 lat będę miał co robić. Może nie jest to super wygodne ale za to raz do roku jak zrobię duża rzecz to mieszkam w nowym domu :wink:

3 polubienia

ale zdajesz sobie sprawe, ze jesli masz zone, to to sie zapętli? Po 10 latach to co zrobiles bedzie “wymagac odswiezenia” i tak az do smierci :wink:
Lepiej zrobic raz a wszystko, wtedy masz bol glowy (lub portfela) tylko raz na 10 lat

a to fakt :laughing: ale niestety w moim przypadku finanse nie pozwalają na zrobienie wszystkiego od ręki

1 polubienie

jest dokładnie jak mówisz. Co Ci powiem, tak wygląda moje życie. Ma swoje minusy ale ma też plusy. Mogłem gorzej wylosować :wink:

Staram się widzieć jasną stronę i robić co się da a nie myśleć, co by było gdyby… Naprawdę nie mam na co narzekać.
Poza tym ten, kto wymyślił powiedzenie, że “jak się będę 3 raz budował to już zrobię idealnie” miał 100% racji. Pierwszy dom to zawsze będzie co robić nawet jak przyjedziesz ciężarówką pieniędzy i zrobisz wszystko od razu. Poprawki w pierwszych latach mieszkania po prostu wyjdą drożej :smiley:

3 polubienia

Uchwyt już jest… jeszcze tylko TV :sweat_smile:

7 polubień

Przyszły stojaczki pod głośniki

3 polubienia

Masz głośniki od Kanto, czy po prostu wybrałeś akurat te stojaki?

Mam Presonus Eris E3.5 i akurat Kanto S4 pasują idealnie.

Docelowo chcę go zawiesić na jakiejś żyłce, żeby sobie fruwał :smiley:

14 polubień

Nie wiem czy to starość, ale kupno porządnego dziurkacza i zszywacza bardzo mnie cieszą. Nawet jeśli mają być do użytku okazyjnego

A etui do kindla dla małży przyszło z jakimś tekstem na odwrocie. Śmiechłem.

11 polubień

W dawnych czasach pracy biurowej kochałam ten zszywacz typu “rekinek” :smiling_face_with_three_hearts: najlepsze wspomnienia :smiley:

4 polubienia

Nie żebym był biologiem od morskiej fauny, ale to raczej jest wielorybek! :grin:

8 polubień