🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

Miałem bezsenną noc paręnaście dni temu.

W ramach rozrywki nakupiłem sobie pinów na Ali i właśnie zaczynają spływać

15 polubień

Postanowiłem zmienić moją saszetę na kable na Bellroy Classic Pouch w kolorze charcoal. Właśnie dotarła.

3 polubienia

I jeszcze trochę pinów.

12 polubień

Co się robi z takimi pinami? Bo ja nigdy nie miałem miejsca gdzie mogłem je przypiąć (i nie zgubić za 30 minut)

4 polubienia

Ja przypinam do paska torby.

Ja najczęściej mam przypięte do czapek które noszę praktycznie zawsze jak gdzieś wychodzę (w zimie bo mi zimno, w lecie czapki z daszkiem bo słońce)

Oprócz tego, zwykle jak mam gdzieś już ubrać marynarkę to jakiś mały pin trafia do butonierki.

8 polubień

Moja pierwsza (tak wiem, że pogięta)


11 polubień

Jak wygląda case po miesiącu? Polecasz? Czytałem, że podobno szybko schodzi kolor.

Kolor w porządku, ale sam case pobrudził się trochę na rogach od jeansów.
No i jednak po czasie zauważyłem pewne niedociągnięcia, np: ostro zakończone krawędzie przy gnieździe ładowania i niedokładne wyprofilowanie przycisków, przez co całość trochę odstaje w miejscach gdzie są przyciski.
Za ta cenę fajna alternatywa, ale chyba następnym razem wpadnie coś „w innym stylu”, jak te od pitaka.

1 polubienie

Piny dalej docierają

7 polubień

9 polubień

Przypomniałeś mi złote czasy studiów. Umawialiśmy się z kumplami z liceum gdzieś na glinkach, polach mokotowskich, bemowo okolice torów na browarka i do tego rzucanie piłka do futbolu. Naprawdę mi tego teraz brakuje - jak powietrza!!!

6 polubień

Polu Mokotowskim. :wink:

Możemy porzucać piłkę w Pradze. :wink:

3 polubienia

to na kiedy się ustawiamy na rzucanie futbolówką? :slight_smile:

1 polubienie

Gadżet to nie jest ale sie chwale :joy:

9 polubień

Pochwal sie jak zdasz :stuck_out_tongue_winking_eye: tez kiedyś kupiłem (chyba jeszcze stara wersja) i lezy a do egzaminu nawet nie podszedlem

1 polubienie

A wygląda na niewygodne :slight_smile:

Pozory, bo ze zdjęcia ciężko wyczuć jak ta siatka układa się na plecach, jaka jest sztywna itp. :slight_smile:

Fakt. Najważniejsze, że użytkownik jest zadowolony :slight_smile:

5 polubień