🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

wjechała edycja z wąsem :wink: Rozpoczynam testowanie. Na razie (dopukać) wygląda to naprawdę nieźle!!! Jeszcze nie dziękuję za polecajkę :wink:

3 polubienia

Jaki zapach sobie wziąłeś?

Terree sauvage wilderness. Przyjemny, delikatny, lekko świeży.

1 polubienie

Podrzuć gdzie kupiłeś :star_struck:

Tutej:

3 polubienia

Moje plecy maja już dość starego fotela, więc zamówiłem Markusa - z Allegro, bo w Ikei oczywiście nie ma…

3 polubienia


Solidniejszy niż wygląda. Happy end wątku z gorzkich żalów

2 polubienia

3 polubienia

Te haczyki do słuchawek to dlatego, że wypadają z uszu, czy tak na wszelki wypadek?

Jak ktoś ma elfie uszy to potrzebuje XD

1 polubienie

Nie znam nikogo komu by nie wypadały. Apple jak w większości przypadków przedkłada wygląd nad aspekt praktyczny. Zwykle Airpods-y pod tym względem są o niebo lepsze, u mnie trzymały się jak na klej. Pro to porażka. :wink:

Jedyne co mnie trzema przy Pro to Spatial audio i ANC, chociaż jednak Jabra ma lepszy.

1 polubienie

Mnie nie wypadają, mam wrażenie, ze mógłbym z nimi salta robić

4 polubienia

No ja się dziwię jak zwykle mogą komuś wypadać. :rofl:

Zwykle mi wypadały :slight_smile:

3 polubienia

Biegam w Pro, biegałem w “zwykłych”, nie wypadały mi żadne, chociaż poprzednia generacja nie leżała jakoś bezpiecznie. Natomiast bieganie w Pro jest świetne, także cieszę się, że przynajmniej nie należę do osób, którym wypadają :sweat_smile:

2 polubienia

Dokładnie to i bardzo mnie to smuci (oraz pół-zmusza do kupienia maxów)

1 polubienie

Maxy, bedziesz Pan zadowolony :slight_smile:

U mnie póki co, to Arctis-y robią za “domowe” słuchawki. Może nie mają ANC ale do pracy i gier w sam raz, no i jednoczesne parowanie do dwóch urządzeń przydaje się zwłaszcza do Spotify i długich spotkań na Teams-ach. :sunglasses:

Przegapiłem gdzieś moment, w którym przestaliśmy się śmiać i dziwić z nieprawdopodobnej ceny Maxów, a zaczęliśmy traktować to jako coś rozsądnego do kupienia?

14 polubień