🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

stacjonarnie

1 polubienie

No i się nie powstrzymałem.

Bellroy Tokyo Messenger 14" w kolorze Everglade

Z pozdrowieniami dla @jurek_zurek

6 polubień

Witam serdecznie, druga nowa lampka wjechała. Poprzednia lampeczka pięknie sprawdza się w salonie (na parapecie nad grzejnikiem nie ma prądu, więc ona sobie tam leży, rozświetla fajnie kanapę z drugiej strony), a teraz wjechała nowa lampka do korytarza.

W trakcie wieczoru dobrze jest kiedy w korytarzu świeci się delikatne światło, bo to po prostu wygląda dużo bardziej cozy (i nie ma super ciemnych fragmentów mieszkania), więc wjechał ten o to przyjemniaczek:

12 polubień

Zachęcony zachwytami na TT/X, zamówiłem „oryginalne” skórzane etui do iPhone 13 mini. 60 zł, więc żaden tam majątek (choć jak na Ali to też nie najtaniej), szczególnie, że znane w branży osoby (hehe, tech-influencerzy) pisały, że nie ma różnicy względem legitów ze sklepu. No i doszło. Trzyma się fajnie, animacja z MagSafe jest, zapakowane jak oryginał, ale:

• to skóra? Bo po potraktowaniu płynem dezynfekującym zero farby na chusteczce,
  • jest grubsze o parę mm,
  • logo jest niżej,
  • wytłoczenie z logo jest głębsze,
  • mniejszy przycisk blokady.

Na szybko foto:

Nie jest ze skóry i prawie się nie starzeje. Ja je tak lubię, że sobie na 15 Pro zamówiłem - pomimo, że to nawet podróbka już nie jest bo Apple nie produkuje. :wink:

Na 13 Mini mam od roku i nie widać śladów zużycia, żadnego “starzenia się” … bo to pewno jest jakieś tworzywo z gąbką w środku. :wink:

1 polubienie

Uczeń przerósł mistrza. :laughing:

Masz link? Może będzie coś na Samsungi

https://m.aliexpress.com/store/1102901504 - stąd brałem

Nie bangla coś… Ali i te ich linki. Możesz wysłać link do samego produktu?

Ta, z której kupowałem jest już niedostępna. Ale tutaj inna tego samego sprzedawcy. 14.56€ 64% OFF|Oryginalne skórzane etui magnetyczne Apple Magsafe do iPhone'a 13 Pro Max 13. Mini Case Bezprzewodowe ładowanie Osłona chroniąca przed upadkiem| | - AliExpress

1 polubienie

Poczytawszy @Tadek i jego polecajki torbowe, kupiłem bellroy lite sling. To moja pierwsza torba tego typu. Do tej pory nosiłem na wycieczki raczej nerkę na biodrze. Sling wydaje się być spoko opcją.

3 polubienia

Teraz mamy takie same, będziemy wyglądać jak bliźniacy na kongregacji w Pradze :joy:

4 polubienia

Mój “miedziany” też dotarł. @Tadek powinieneś linki afilacyjne umieszczać, byłbyś milionerem :wink:

6 polubień

Nienawidzę kupować tych małych, podróżnych past do zębów bo

A) płaci się za nie jak za pełnowymiarowe
B) nigdy nie mogę znaleźć tej pasty której używam, np. Sensodyne Repair
C) nigdy nie mogę znaleźć tych małych past w sklepie przed wyjazdem a kupowanie na lotnisku jest jeszcze droższe.

Tak oto myślałem jednego późnego wieczoru na wyjeździe. I tym samym wpadło to:

Matador Toothpaste Tubes

A, przy okazji to

Matador x Volcom Packable Beach Towel

I to

Matador Pocket Blanket 4.0

6 polubień

Dlatego zabieram na wyjazdy normalne, pełnowymiarowe pasty, które nic nie ważą.

1 polubienie

Zwykle mam w domu jedną i jak jadę sam to muszę ją zostawić Oxanie. Jakbym kupił nową to miałbym dwie otwarte a to godziłoby w moje OCD.

Na poprzedni wyjazd wycisnąłem trochę pasty do takiego małego, plastikowego pojemniczka ale to znowu była tragedia z nabieraniem na szczoteczkę.

dlatego na wyjazdy mam tabletki do mycia zębów:)
lush

2 polubienia

ale jak …w jaki sposob i dlaczego :smiley:

Czy on się zmieści w tym zakresie:
“torebkę damską/męską lub niewielki plecak lub nerkę/saszetkę (max 2kg, wymiary 40 cm x 35 cm x 12 cm)”?

Nie, to się łapie w podręczny „podstawowy” (i to nawet nie ten, tylko model 26L, chociaż ten 32L koleżanka z pracy upychała w formatce ryanaira)
P.S. wymiary, które podsłeś to niecałe 17 litrów

2 polubienia