🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

Które to? :sweat_smile:

Koszulki?

1 polubienie

Ralph Lauren ma też polo, swetry i chinosy.

Hitch miał też podobne w Hitchu (bo nadal wspieramy biednego Willa) ale to było, tfu, Lacoste.

1 polubienie

30% polyester? :grimacing:

Yup. Tkanina techniczna. Airism.

AIRism | Cool fabric with comfort conditioning technology | UNIQLO.

Do tego świetnie się pierze, nie gniecie się i wygląda super premium.

Polecam kupić choć jedną i sprawdzić. Tylko to musi być Uniqlo U Airism oversized (ja kupuję jeden rozmiar mniejsze) - dokładnie te z linka.

2 polubienia

Potwierdzam, że mieszanka bawełny i poliestru w t-shirtach urywa dupe.

Najlepsze koszulki na siłownię, no dobra, najbardziej mi pasujące, robi Under Armour. 60% bawełna/40% poliester. Są przewspaniałe, mięciutkie jak kaczuszka nawet po wielu praniach, bardzo trzeba się napracować, żeby były pomiętolone, zachowują swój oryginalny kształt, nie rozciągają się i nie kurczą w pierwszym praniu. Nie ma lepszych koszulek na siłownię.

3 polubienia

Lepszy link

1 polubienie

brzmi zupełnie jak opis Patagonia Responsibili-Tee, tylko tam skład jest 50% na 50%

2 polubienia

Aż mnie skręca, że one w Japonii trochę ponad 50pln kosztują no ale będę musiał dla testów zamówić.

W Wawie ponoć jest dobry przelicznik w tym pop sklepie

Nie odniosłem takiego wrażenia plus nie ma tam dużych rozmiarów. A przynajmniej na początku tak było, będę musiał odwiedzić ich ponownie.

a ja se dla odmiany zamówiłem koszulki #5fdp :slight_smile: znaczy sie dwie dla siebie i jedną dla młodej:)

4 polubienia

I jak się sprawuje podkaszarka? Potrzebuje coś z Aku aby czasem na cmentarzu wykosić

Mam tą podkaszarkę i ogólnie jestem zadowolony, nawet stosunkowo wysoka i gruba trawa (chwasty) do ogarnięcia. Na pewnio nie pójdzie to od strzała jak w kosie spalinowej, ale do małych powierzchni daje radę. Najważniejsze, żeby przed użyciem upewnić się, że akumulator jest naładowany, bo czuć spadek mocy wraz z rozładowywaniem.

1 polubienie

Do podkaszania się nadaje, dość szybko wyczerpuje się aku, ale do drobnych prac się sprawdza.

1 polubienie

mam accu 4mAh to powinno wystarczyc na pol godzinki koszenia?

Ps. Od jutra maja byc w promocji 4ki po 99zl

To chyba nie wystarczy nawet na 10 sekund koszenia
(Wiem, czepiam się :wink:)

1 polubienie

Ja miałem 2x4Ah i ledwo na 30 minut starczyło. Syn powiedział, że nie nadaje się do koszenia pasa zieleni przy ulicy. Nie dał rady całego na jednym ładowaniu. Wydaje mi się, że nawet przegrzały się baterie i się wyłączyło.

1 polubienie

Ja na 2x4Ah jestem w stanie skosić ok 250 m2 trawnika kosiarką, oczywiście dużo zależy od gęstości trawy i jak nisko się schodzi ale tragedii nie ma. Podkaszarką pracuję sporadycznie i raczej parę minut niż pół godziny więc trudno mi powiedzieć na ile wystarczy 4Ah w tym przypadku.

Online czy stacjonarnie?