🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

Taki o termos/butelka

5 polubień

10 polubień

Nadlampka, królowa światła, produkt pierwszej potrzeby dla hejterów dużego światła:

14 polubień

To coś dla mnie! Dasz link?

1 polubienie

Proszę bardzo: Flowerpot VP9 Portable Lampa Stołowa Mustard - &Tradition - Kup online

1 polubienie

Lampka jak lampka ale ten plakat Zorza od Polaka :hearts:

1 polubienie

I to w ogóle jest pierwsza edycja! Bardzo przepiękna rzecz, plakatowa duma naszego domostwa

2 polubienia

https://amzn.to/4bZDkZN

Zamówiłem, przyszło, złożyłem, jutro idzie na ogródek. Będzie palone :laughing:

2 polubienia

umm, ok, przez chwilę myślałem, że zacząłeś przygodę z audiofilią…

4 polubienia

Masz mnie za zboczenca? :smiley:

1 polubienie

Martin prędzej by został każdym innym filem, niż audiofilem.

4 polubienia

pedobear_gif

2 polubienia

Wjechał plecak od Cabin Zero. Dokładnie model Classic Plus 32L. Zobaczymy jak będzie się sprawdzał na kilkudniowych wyjazdach

9 polubień

Mam i bardzo lubię te plecaczki :heart:
3 tygodnie w Tajlandii na podręcznym bez problemów :grinning:

4 polubienia

Stałem się szczęśliwym posiadaczem rozkładanego standu MagSafe od Moft. Byłem sceptyczny, bo to jednak dwie stówki nie moje, ale ostatecznie jestem zachwycony.
@Tadek jak zwykle, nie ma słabych poleceń. :clap:

5 polubień

Gratulacje!
Ja najczęściej używam go tak

W ogóle to byłoby wspaniale mieć coś takiego do ipada mini. Smart Cover to jest takie nieporozumienie, że weź

Edit: właśnie odkryłem że jest, tylko przyklejane a nie na magnes :stuck_out_tongue:

5 polubień

Postanowiłem odrestaurować moje 8-letnie Bose Soundlink AE II i wczoraj przyszły nowe poduszki. Niestety się zagapiłem, bo na innych stronach dostępne były zestawy z headband’em, a samego w sensownej cenie ciężko znaleźć.

5 polubień

Była promka na torbę na którą się czaiłem na Black Friday. W kolorze który mi się podoba.

No to jest bez czekania na BF

3 polubienia

Piękny kolor. Jeden z lepszych. Będzie do butów pasować.

2 polubienia

Uniqlo ostatnio wypuściło moje ulubione koszulki wlasnie w takim kolorze :green_heart:

2 polubienia