🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

Na Allegro

4 polubienia

Przyszła mi też czapka klubu Harry’ego Pottera czy cuś

11 polubień

Zarzuc link, bo akurat chciałem kupić czapkę i przypinkę, a teraz mogę mieć dwa w jednym :grinning: @Tadek

1 polubienie

https://allegro.pl/oferta/czapka-zimowa-strajk-kobiet-protest-pieklo-wojna-9887346972

Pin też od nich więc przyszło jedną paczką

Oczywiście nie oczekuj jakiejś super jakości w tej cienie. Czapka to akryl. Na protesty i wkurwianie sąsiada z dołu wystarczy.

2 polubienia

Trochę zapomniałem się pochwalić samym zakupem, ale przynajmniej zdążyłem już użyć i mogę śmiało zarekomendować. Patelnia do naleśników od Tefala:

Obraz

3 polubienia

30 postów zostało podzielonych na nowy temat: O patelniach

Nie znałem, dzięki za linka - zakupy zrobione :wink:

1 polubienie

NAJLEPIEJ :blue_heart: :yellow_heart: :heart: :green_heart:

Mi dzisiaj przyszły dwie koszulki z najlepszej Polskiej animacji :heart:

5 polubień

Kupiłem sobie nowy kremik 24 Gold & Caviar z Eveline Cosmetics. Polecam, bardzo fajnie działa na suchą skórę rąk w zimę. No i jest ze złotem, co pasuje do mojego bogatego stylu.

9 polubień

Przyznaj się, krem to tylko przykrywka :wink:

Przyszło takie coś i bardzo mi się podoba

4 polubienia

Uważaj z nim tylko w piekarniku, bo możesz go łatwo przepalić. Nie powiem skąd wiem.

4 polubienia

Drogi Dyrektorze, teraz to muszę poznać tę opowieść!

Jak włożysz za wysoko, do piekarnika, a potem np. sobie zrobisz drzemkę albo zapomnisz albo coś i potem sobie przypomnisz bo coś się pali i śmierdzi spalenizną, to może się okazać, że wsadziłeś to za wysoko do piekarnika i masz temperaturę za wysoką.

11 polubień

Instrukcja do piekarnika ma tylko trzy punkty: jeden o temperaturze, drugi o wysokości, trzeci o czasie. Zignorowałeś wszystkie trzy? SZACUN. Tak trzeba żyć :smiley:

11 polubień

Czy zawiera prawdziwy kawior z bieługi?

1 polubienie

Pozdrawiam.

5 polubień

Ja tu widzę potencjał na kanał na youtube: “Paweł Orzech - DRTFM”. "W dzisiejszym odcinku pokażę na którą półkę w piekarniku NIE kłaść termoforu, na jaką temperaturę NIE nastawiać oraz jaki czas podgrzewania NIE jest właściwy. A już za tydzień, jak tylko mieszkanie mi się wywietrzy, zademonstruję jaki sposób dodawania syropów do Soda Stream NIE jest właściwy. Pozdrawiam cieplutko. Don’t try this at home. :rofl:

14 polubień

Słuchajcie, ja zaczynam dostrzegać pewien pattern, który mógłbym rozwiązać czytając instrukcję, ale to jest podchodzenie do życia na poziomie trudności easy.

14 polubień