🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

Kabelek do tel. i szkiełko do AW4, wąsy nie moje ale dobre :wink:



4 polubienia

Kupiłem, w ramach żartu, mojej dziewczynie taką elektryczną skarpetę bo jest chora i marudzi że jej zimno:

Najpierw się oburzyła i zaczęła krzyczeć że traktuję ją jak starą babcię, ale spróbowała i nie mogę jej z tej skarpety wyciągnąć teraz :smiley:

7 polubień

Okładka faktu: UTKNĘŁA w skarpecie!

8 polubień

Onet: Zobacz jak uwolniła się ze skarpety bez pomocy chłopaka!

6 polubień

Wysokie Obcasy: Kobiety przejmują władze - żadna skarpeta im nie straszna.

8 polubień

mieści 3 spore dyski a i jeszcze jakieś kable wejdą do tego, od dzisiaj nie walają się luzem po torbie :slight_smile:

4 polubienia

Zmieniłem ostatnio słuchawki i okazało się, że żadne wymienne gumki, które były w zestawie nie leżały dobrze w moich uszach. Przeszukałem więc i ternet celem znalezienia czegoś co będzie się sprawdzać.
W moje oko wpadły gąbeczki od Snaba.


I ojejku jakież to są cudowne gąbki. Ich cena to około 25zł. Dzięki temu że są to gąbki, a nie gumki to dopasowują się do naszego ucha idealnie. Świetnie tlumią i są turbo komfortowe.
Jedyny minus, który zauważam już po drugim dniu. Mimo tego, że dbam dość mocno o higienę uszu to niestety gąbki w przeciwieństwie do gumek wylapują każdą nawet najmniejszą nieczystość, więc nie obędzie się tu bez jakiegoś płynu do czyszczenia.

1 polubienie

Jak znajdziesz dobry sposób na ich czyszczenie to daj znać, bo się zainteresowałem tematem.

Prawdopodobnie alkohol izopropylowy się sprawdzi jak ze wszystkim co brudne i co ma związek z elektryką/elektroniką, ale sprawdze na dniach czy działa i dam znać.


@EDIT

@DentystaSadysta no i sprawdziłem… woda - tym wynalazkiem najlpiej czyści się te gąbeczki. Wziąłem zwykły wilgotny wacik i gąbeczki jak nowe, alhoolu nawet nie próbowałem, ale o ile ich nie rozpuści to na pewno też się nada.

1 polubienie

Długo walczyłem z zakupem gripa do Nintendo Switch. Wiedziałem na pewno, że będzie to Skull&Go. No i pokazali w końcu edycję limitowaną. Preorder wleciał jak dziki :smiley:

3 polubienia

Udało się kupić za ludzki pieniądz (180zł)! Kojarzy ktoś co to w ogóle jest?

6 polubień

Moja mama ma projektor na przezrocza, ale inny. Gdzieś to jeszcze leży, ale już dawno je zdygitalizowałem. :slight_smile:

1 polubienie

Oczywiscie :sunglasses: Mialem cos takiego z calym zestawem roznych ciekawych filmow z cyklu “Stawka wieksza niz zycie” czy " czterech pancernych i pies".
Filmow mam na mysli rolek z przezroczami oczywiscie.

1 polubienie

Stoją gdzieś na pawlaczu dwie sztuki u mojej mamy :smiley:

Miałem bajki murzynek bambo. I jeszcze jakieś dwie. Kuurde to było coś.

To ja też się pochwałę nowym nabytkiem. Trochę więcej, niż gadżet. :grin:


!

5 polubień

Zakupy meblowe tez się liczą? Kupiłem łóżko, sofę, szafę, biurko, stolik, toaletkę i wiele innych rzeczy do mieszkania nowego.

1 polubienie

No to zaczynamy. Set nr 1.
Nieelektroniczna zawartość mojej torby pracowej :smiley:

Spis:
Zapalniczka Zippo
Victorinox Card z grawerem
Latarka Fenix UC35
Notatnik (firmowy)
Długopis Troika (firmowy)
Zegarek Certina DS-1
Radiostacja nasobna na pasmo 2m Motorola CP160 (XDDD, no dobra, radiotelefon przenośny) (firmowa)

2 polubienia

Nosisz zegarek w torbie? weird as fuck

7 polubień

Hahaha :smiley: no tak, podłączyłem zegarek pod zawartość torby jako EDC