🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

Na bank, bo chyba zeszły patenty i coraz więcej firm robi swoje saturatory zgodne z soda stream, np philips

Znajomy polecił mi manualny bo podobno elektryczny gorzej chodzi z butlami nabitymi domowym sposobem ¯_(ツ)_/¯

1 polubienie

Mam te Spirity dwa więc polecanko i będziesz kierowniku xadowolony

2 polubienia

Ja dzisiaj miałem dzień dostaw wszelakich.
Z nielelektronicznych rzeczy przyszły noże Fiskarsa i wiertarka.

10 polubień

Czuje niepokój jak dentysta chwali się nowa wiertarką xD

33 polubienia
  1. No więc tak… gdyby ojcowie dyrektorowie dostawali prowizję od fellowes, to chyba mieliby sporo hajsu :wink:
    Bo po odcinku z niszczarką po raz pierwszy, zaraz zrobiłem szybkie rekonesans na alledrogo i wpadła do mnie nieszczareczka model 8c. Miałem przedtem taką z Lidla, na kosz nasadzaną, ale to zawsze trzeba było kosz rozstawić, niszczarkę nałożyć, i cięła tylko na paski, nie na ścinki, więc z dużą ilością wolnego czasu można sobie było puzzle zrobić… Wziąłem i tnę, i tnę i tnę… wrrrr… Dobry zakup.

  2. 5 karabińczyków Nite Ize S-Biner z blokadą amelinowych i 5 plastikowych. Brakowało mi takiego karabińczyka do Orbitkey, żeby klucze do auta podczepić, czy do garażu pilota - i zalałem pieniądzem. Tanie nie są, ale drogie też nie. A wygodne i ładne.


  3. Irygator do zębów. Od kiedy mam aparat ortodontyczny, to nitkowanie to jak lot na marsa - ktoś mi polecił irygator. Nie chciałem wydawać odrazu 1000 zł na całą stację, której nawet nie miałbym gdzie w łazience postawić, więc kupiłem w lidlu takie trochę większe niż szczoteczka do zębów - na spróbowanie. Na razie mam mieszane wrażenia… Może się trzeba przyzwyczaić. Na razie taki bardziej irytator.

5 polubień

Kolega prosi o link do nr. 2

Proszę:
https://allegro.pl/oferta/o-ring-do-kluczy-nite-ize-s-biner-keyring-locker-11529470165
https://allegro.pl/oferta/zestaw-karabinekow-nite-ize-sbiner-microlock-alum-11529472853

2 polubienia

Nowe kółka do Markusa z Ikei to też tutaj?

W końcu się pozbyłem tych dziadowskich kółek z ikei które jak nie siedzisz na fotelu to się blokują (to niby taki feature)

8 polubień

Można prosić o link?

Na Allegro duży wybór. Ja wziąłem te: https://allegro.pl/oferta/10mm-gumowe-kauczukowe-kolka-do-fotela-ikea-10504425167

2 polubienia

Też sobie wymieniłem kółka w fotelu z tydzień temu. Mięciutko i cichutko :smiley:

3 polubienia

U mnie też przelała się czara goryczy i dzisiaj przyszły do mojego, czekają w paczkomacie :slight_smile: Chyba nawet z tego samego sklepu, tylko z 11mm trzpieniem.

1 polubienie

ja was w ogóle podziwiam, że wytrzymujecie na Markusach - dla mnie to było jedno z najniewygodniejszych krzeseł biurowych, jakie miałem wątpliwą przyjemność doświadczyć

1 polubienie

Mam podobnie, to jest strasznie słaby fotel bez możliwości dobrego wyregulowania już nie wspominając o konstrukcji.

1 polubienie

Ja ostatnio zmieniłem moje dotychczasowe krzesło* na markusa i jest super. Ale to prawdopodobnie przez to, że gorsze od poprzedniego nie mogło być :smiley:

Moje dotychczasowe krzesło

1 polubienie

Dla mnie mega wygodny jest Markus - jedyne co mnie wkurzało to właśnie te kółka.

1 polubienie

Nie mam Markusa, mam Profi Xenon Net :wink: Wydaje mi się, że dobór fotela biurowego to kwestia bardzo indywidualna, i jednym mogą pasować Markusy, innym nie, bo kręgosłup, wzrost, budowę ciała, wagę każdy ma inną.

1 polubienie

Aż musiałem sprawdzić - ja mam Järvfjället

I całkiem dobrze się siedzi przy moich 180cm

1 polubienie

+1. Markus potwornie się grzał w lato i również dosyć szybko stracił sprężystość - stał się wysiedziane kanapa. Ja wole wygodne ale w miarę twarde krzesła.