CGP Grey - Cortex + Hello Internet

Czyli warto być optymistą :rofl:

Nie przesadzajmy. To jest kilkanaście odcinków rocznie. Łącznie wychodzi taniej, niż $6 miesięcznie. :smirk:

1 polubienie

Ale jak dołączę teraz to muszę zapłacić za każdy odcinek poprzedni $3 czy jak się pojawi odcinek to dopiero wtedy? Albo po prostu to zrobię i się przekonam za te dwa tygodnie.

2 polubienia

Dopiero jak się pojawi. Możesz teraz za free słuchać :wink:

Ja tylko zakomunikuje, że kryzys zażegnany. Do Greya znów się przyzwyczaiłem i lecę znów na pełnej prędkości z HI.
Grey jest dalej edgy, ale to tylko czasem wychodzi. Za to Brady jest najlepszym z ludzi. Ale to tak kompletnie najlepszym. Chciałbym Bradiego w swoim życiu, każdy powinien mieć Bradiego!

4 polubienia

:clap:t2::clap:t2::clap:t2:

Zrobiłem temat dedykowany Greyowi i trochę jego twórczości, bo rozmawiamy sobie na te temat i może lepiej żeby to było obok tematów, w których się dyskusje te pojawiły :slight_smile:

Ja tylko dopowiem, że tak jak mówiłem: jestem bardzo blisko końca Cortex i bardzo dużo mi to dało. Dzięki temu o czym rozmawiali, mogliśmy razem z Wojtem zadać sobie parę pytań związanych z podcastem i z naszym “biznesem”, który wokół podcastu trochę rośnie i to bardzo mocno pomogło. Nie uważam, że to podcast o produktywności albo o robieniu rzeczy, ale taki metapodcast, dzięki któremu zastanawiam się potem nad tym, nad czym oni się zastanawiali. Bardzo, BARDZO mi się to podoba. Dlatego chętnie sprawdzę - ponownie - Hello Internet. Bo może tam też będzie coś co sprawi, że będę się nad rzeczami zastanawiał. Niekoniecznie biznesowymi. Ale taki ruch, żebym mógł o czymś pomyśleć - jest mile widziany.

4 polubienia

Czy udało mi się właśnie zamówić nowe, limitowane wydanie odcinka HI dostępnego tylko na winylu?
Ależ oczywiscie :wink:

5 polubień

Chciałbym zaanonsować, że Cortex się słucha jeszcze lepiej, kiedy zamiast o iPhone 6S, rozmawiają o iOS 12 na ten przykład. Zostało mi około 22 odcinków do końca, to była dobra przygoda :smiley:

1 polubienie

Oraz - Dark Synergy - Cortex - w tym odcinku rozmawiali na temat swoich screen time. Z ciekawości rzuciłem okiem i mam 10x mniej powiadomień niż Myke oraz 50% mniej “pickups”. Doszedłem do wniosku, że wcale nie jestem dramatycznym przypadkiem i nie korzystam aż tak dużo z telefonu jak myślałem, że korzystam (a w ogóle czasu korzystania średnio mam 3h mniej dziennie niż Myke…).

Jestem jeszcze daleko w tyle bo bodajże na 10 odcinku, ale zdziwił mnie homescreen greya z tego linku co wysłałeś, dlaczego on ma badge?!? Myślałem, ze Grey jest największym estetą w kwestii homescreena, a tu takie coś…

POLECAM PRZESŁUCHAĆ CORTEX™

xD

1 polubienie

Nie mogę przestać. Tak wygląda moja historia z tego miesiąca. Cała. :joy:

I’ll miss you Cortex.

Ja to nie chce narzekać, ale ja i Cortex, i HI polecałem prawie rok temu. I nie tylko to. Nikt mnie nie słucha, a potem nagle „o kurde, ale to jest dobre” i wszyscy nagle słuchają :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Proszę się teraz nie mądrować!

1 polubienie

No i finiszuje. Nowy odcinek powinienem już słuchać na bieżąco. Także Cortex, nadlatuję :wink:

4 polubienia

Dziwnie się z tym czuję :wink: pociesza mnie, że nowy odcinek powinien się pojawić na dniach :blush:

4 polubienia

https://www.bradyharanblog.com/mt-doom-vinyl-update

TBH nie oczekiwałem płyty u siebie przed jesienią, więc produkcja na koniec kwietnia brzmi i tak pozytywnie :wink:

3 odcinki Corteksa za mną :wink: Będzie słuchane :slight_smile:

Aczkolwiek Brady > Myke mogę isc o to na noże :wink:

4 polubienia