Burger King I ich "promocja" na Twitchu

OK, w temacie moralności apple i epic games sporo się dzieje. A co sądzicie na temat ostaniej “promocji”. Jak by ktoś nie słyszał/czytał to polecam przeczytać

  • Super, fajny pomysł
  • No nie, to już jest przesada
  • W zasadzie to jest mi wszystko jedno

0 głosujących

Nie wiem dokładnie jak działa wpłacanie pieniędzy przez ludzi. Jednakże, jeśli nie wymaga logowania na twitch i każdy może to zrobić to nie są użytkownikami twitch i ich regulamin nie obowiązuje. Jeśli tak jest to nie widzę problemu tutaj. Jęczenie, że nie zarobili kasy jest suche, ponieważ nie ma żadnej gwarancji, że Burger King akurat z nimi by podpisał umowę. Typowe amerykańskie liczenie przychodu i strat na podstawie wyobrażeń.

Burger King, a w zasadzie agencja reklamowa w ich imieniu robiła to z ich oficjalnego konta. A sama akcja jak się okazuje nie do końca była zgodna z regulaminem Twicha
To, że streamerzy się oburzyli to jedna strona ale według mnie takie zagranie było trochę poniżej pasa i jak się okazuje pozostawiło w sieci sporo Negatywnych emocji

4 polubienia

moim zdaniem pomysl swietny, a oburzenie streamerow smieszne. A liczenie tak straconych dochodow to jak liczenie dochodow z pirackich kopii

Tylko, że ten pomysł złamał lub jak kto woli bardzo nagiął regulamin Twicha.
Pomijam tu całkowicie oburzenie streamerów

Jeśli złamali to jest sprawa pomiędzy twitch a drugą firmą i tyle.