Bullshit Radar

ojtam ojtam :slight_smile:
Ja nie będę się bawił w ripowanie.
Ale i tak założyłem sobie alert i autodownload jak wyskoczy na torrentach ;D

Edit:
Nie, wystarczy ten “zwykły Premium za 40zł rocznie”

Podoba mi się ta audycja. (bo to nie podcast) Uważam, ze to bardzo duże dobro jako rozrywka, acz walor edukacyjny ma marginalny. Tak naprawdę nie dowiedziałem się o tym keto prawie nic. Powiedziałbym wręcz, ze to co robił Orzeszek trochę zakrawało o dezinformacje.
Nie mam problemu z płaceniem za nią.
Nie podoba mi się, ze jest wyłącznie w aplikacji Empiku.
Nie jestem fanem lektora.
Będę płacił, ale to naprawdę to głównie dlatego, ze w YWP nie ma reklam, wiec chce, żeby chłopaki mieli dobra klikalność i ten deal ciągnęli i w końcu zarobili na tej swojej audiodzialalnosci jakiś prawdziwy pieniądz.
Słuchanie w apce Empiku nie podoba mi się tak samo jak słuchanie w Spoti.

Ale tak ogólnie to polecam :smiley:
I już tak nie marudzicie.

PS: Ostrzegam moderatorow, ze jak w dziale giełda pojawi się temat „rodzina Empik go”, to zwyzywam tam wszystkich wszystkimi znanymi mi w języku polskim przekleństwami.

12polubień

Mysle, ze możesz się dogadać z chłopakami, żeby rzucili prace i mogli w pełni się oddać dogadzaniu Ci.
Jestem pewien, ze syn Wojtka i kiedyś tam ślub i mieszkanie Pawła będą ich kosztowały zero złotych, wiec mogą śmiało kontynuować działalność charytatywną.

1polubienie

Dalej będzie jeszcze gorzej!

Dzięki w ogóle wszystkim za miłe słowa. Wiemy co myślicie o aplikacji Empiku. Wiemy, co myślicie o zamykaniu tego za subem za 40zł. Rozumiemy to wszystko. Nie ma też obowiązku słuchania (chociaż warto). Jeśli potraktujecie to jako 40zł wydane na 8h podcastu, że kupujecie sobie taką serię - to nie jest to chyba aż taki zły deal. Przy okazji - nie musicie, ale możecie - posłuchać sobie innych audioboków albo poczytać książek.

Chcieliśmy zrobić coś innego, jesteśmy na takie rzeczy otwarci, pracujemy nad różnymi jeszcze innymi rzeczami i zobaczymy co z tego wyjdzie. YesWas Podcast ZAWSZE będzie za darmo dostępny wszędzie After Dark zawsze będzie za drobnym paywallem (który pozwala nam kupować głupie rzeczy albo sprzęt do robienia podcastu). Kolejne nasze projekty - rozważamy różne opcje, ale nie jest naszym kluczem wyciąganie pieniędzy z waszych kieszeni!

2polubienia

Jestem po. I nie będę powtarzał generalnych uwag, które wywodzą się z postów powyżej. W skrócie: fajnie, że się realizujecie, spoko, że płatne, Empik - wiadomo.

Nowości ode mnie:

  1. Lektor - robi się z tego trochę format telewizyjny w złym słowa znaczeniu. Podcast nawet najlepiej wyprodukowany i przystępny ma trochę taki indywidualny vibe. Tu mam wrażenie, że zmienia się w produkcję z cyklu audycja na śniadanie gdzie wszystko trzeba tłumaczyć, dodawać wcale nie śmieszne wtrętki. To może się podobać radiowo ale nie jako podcast-like. I zaburza narrację, w którą obydwaj prowadzący są całkiem nieźli,
  2. Narracja - bardzo fajnie brzmią te codzienne wstawki, odczucia. Nie podoba mi sie potem co chwilkę cięcie w podsumowaniach. Ja rozumiem jaki był zamysł i żeby od razu wszystkiego nie powiedzieć a potem w podsumowaniach tylko zebrać w jedno. Ale mi się lepiej słucha jak myśl płynie a nie jest cięta retrospektywami.
  3. Cieszy Wiemanowo-Orzechowy feeling. Mówiąc językiem muzycznym - nie skończyliście się na YWP! Super!
  4. Od początku chcieliście w challenge i radość, że ktoś za to zapłacił! To jest ogólnie dla środowiska dobra wiadomość!

Tak btw - 11 dni temu Do you even keto? a teraz taki odcinek… Czy to aby na pewno jest przypadek? :wink: (Z A R T!)

8polubień

Dzięki za feedback, podrzucimy też go naszym producentom, żeby ewentualnie przy drugiej serii wiedzieli co się mówi! :slight_smile:

2polubienia

Ja chyba specjalnie dla Ciebie założę taki wątek. Chcę mieć w jednym miejscu zebrane wszystkie istniejące przekleństwa! Poza tym - niech świat płonie! :smiley: :fire:

2polubienia

Dobra, przed chwilą skończyłem słuchać. Sama realizacja spoko, pomimo że nie jest to typowy podcast, ale mam jedno ale. Lektor do wywalenia. Gdy zaczynał mówić czułem się jakbym słuchał jakieś “Pamiętniki z wakacji” czy inne telewizyjne badziewie.

2polubienia

Spoko i nie dissuje, ja autentycznie nie wiedziałem co i jak. Jak treść będzie fajna to można rozważyć abo. Mam nadzieję, że coś Wam z tego kapie. Pobrałem dwa odcinki. UI aplikacji to takie zło…

2polubienia

W aplikacji jest też już drugi odcinek :slight_smile:

Dostałem info, że w premium też będzie. Nie trzeba będzie płacić 40zł miesięcznie, tylko ten pakiet roczny za 40zł też wystarczy do słuchania Bullshitu. Tylko mają duży ruch i potrzeba jeszcze na to paru chwil :slight_smile:

3polubienia
6polubień

mysle ze nie chce dyskutowac w taki sposob

2polubienia

o kurde, Wojtek jest rocznik 1980?

Wygląda i brzmi młodziej… :eyes:

Ps .W ogóle ludzie tak długo żyją?

Wojtek jest 1985 ale nie potrafi wpisywać dobrej daty urodzenia jak się go o to pyta xD

3polubienia

Niestety potwierdzam te oszczerstwa. xDDDD Zrobiłem tzw. literówkę i poszło… xD

4polubienia

czyli dobrze oceniałem :face_with_raised_eyebrow:

Ps. mimo że empik, którego nie szanuję, to szanuję dywersyfikację działań i sprawdzę na pewno

Zaraz założę :smiley:

8polubień

I jeszcze takie coś

4polubienia