Brave

Dramat jakiś

A myślałem, że to tylko u mnie. Trzeba im chyba dać parę dni na uspokojenie całego szumu.

Aż przez was zainstalowałem i dam jej szansę.

Ktoś z Was ogarnął jak zsynchronizować baty na mobilce i w komputerze? Na telefonie mam ponad 20 batów, niby zsynchronizowałem przeglądarki, a na kompie nie widać przez co nie mogę wysłać do portfela

3 polubienia

Tak jak Pablo Nuta mówił, wyglada na to, że to są dwa portfele. Czyli withdraw z jednego i deposit na drugi.

2 polubienia

przenioslem sie na Brave ( telefon i PC) ale nie do konca jest tak slodko, na telefonie otwarte karty zmieniaja sie w jakies reklamy i nie ma mozliwosci ich wylaczenia a na PC add block ladnie dziala ale co z tgeo jak sie poprostu otwieraja nowe karty ze scamowymi reklamami. Na Edge nic takiegie sie nie dzialo.

1 polubienie

Po co ci adblock na brave?
Z reklam można się wypisać :slight_smile: nie są obowiązkowe

Chodzilo mi o ten w brave, nic dodatkowego nie instalowalem, mam cos tam pozazaznaczane w tych opcjach shield (trackers i inne) i reklam na stronach nie ma ale zdziwilo mnie ze potrafi sie nowa karta calkowicie z reklamami odworzyc. Na telefonie podobnie. Bardziej spodziewalbym sie tego po Microsoft Edge. Na chrome tez tak mialem wiec zmienilem na Edge’a. Jesli zacznie to byc denerwujace to wroce do Edge’a tymbardziej ze nie jestem w Brave Rewards.

Kurczę, strasznie chciałbym korzystać z Brave na desktopie, ale mam wrażenie, że czegoś albo nie umiem skonfigurować albo faktycznie przeglądarka jest momentami okrojona.
Pomimo uruchomienia JS nie mogę się zalogować do swojego banku (Millenium), bo po procedurze logowania wczytuje się strona z… ponownym logowaniem i tak w kółko. Za to na Pyszne.pl nie mogę zamówić w ogóle jedzenia, bo: nie mogę zmienić adresu (cały czas inna klatka, nie wiem skąd się wzięła) ani nie mogę przejść do płatności, bo przycisk nie działa
Ktoś miał podobne perypetie i wie co tutaj można zrobić?

Ja w takich sytuacjach wyłączam Brave adblocka (ta ikonka tego lwa na górze)

2 polubienia

Nope, nic nie daje :frowning:

Odpowiedziałbym klasykiem: “dziwne, u mnie działa”

na Millennium normalnie mi się udaje zalogować, pyszne też działają. Windows 10 + Brave.

Reinstalacja przeglądarki? Aktualizacja? Może coś z ciasteczkami nie tak?

2 polubienia

Sytuacja występuję na Windows 10 oraz na MacOS Catalina. Tu i tu reinstalowałem, wszystkie aktualizacje są. Nie wiem co z ciasteczkami mogłoby być nie tak, usuwałem je również.

Czy te płatne reklamy w Brave, to wyłącznie self-ad, czy bywają jakiekolwiek inne?
Bo wszystkie dotąd mi wyświetlone dotyczyły BAT community.

Jest ich bardzo dużo i są bardzo różne.

Używam od listopada jako przeglądarkę pierwszego wyboru, pierwsza reklama pokazała mi się w styczniu i odtąd same BAT community mi przychodziły. W sensie nie narzekam - nawet i 1,3 BAT zarobione dotąd pieszo nie chodzi, ale monotemat mnie zdziwił jednak…

U mnie przez 3 miesiące: 0.4, 0.9 i 0.25 bata. Słabo coś :cry:

1 polubienie

No niestety, Polska nie jest dużym rynkiem reklamowym.

No ja właśnie w UK, ale dziś stwierdziłem że to chyba przez to że mam polskie ustawienia regionalne na Windowsie. Spróbuję zmienić i zobaczymy.

U mnie w ostatnim miesiacu treść reklam się mocno zmieniłą i jest dużo bardziej uniwersalna (wcześniej crypto waluty, własne wrzuty brave itd, a teraz amazon i dużo bardziej zwyczajne produkty wpadają), co za tym idzie zauważyłem też niemożliwy wręcz wzrost liczby batów jakie dostaję za miesiać.
We wczesniejszych miesiacach było to około 5 batów, teraz nagle 25 (6$).
Cały czas wszystkie systemy mam ustawione na UK, więc może naprawdę warto spróbować :wink:

2 polubienia