Blogi? W 2019?

No właśnie - czy w 2019 macie nadal blogi albo czytacie jakieś blogi? Niekoniecznie chodzi mi o lifestyle. Jeśli to blog technologiczny to nadal jest to blog. To jak? Czytacie coś? Piszecie?

Nie, nie, nie. I nie

Jedynie co jakiś czas blog Zwierza i to tyle. Niestety YouTube wymaga mniej uwagi i skupienia niż blog.

2 polubienia

Nie wiem, czy to się liczy, ale na https://cashless.pl dalej wchodzę codziennie :heart:

4 polubienia

Pieniądzowy świr.

1 polubienie

Ja http://boli-blog.pl/
To chyba jedyny który „czytam” :wink:

4 polubienia

Kilka śledzę w RSS:
3 polubienia

Blogi są fajne, bo masz kontakt z kimś kto staje się dawcą contentu, utożsamiasz się bardziej z autorem etc. To tak jak z podcastami. Ja chyba nigdy nie przestanę czytać blogów. Site’y typu medium są fajne do podzielenia się ze światem jakimś jednym artykułem, ale jak tworzysz zajebisty content to dobrze jest budować repo w formie bloga.

4 polubienia
  • Informatyk w Irlandii. Gościu pisze o emigracji, ale ma dużo tzw. perełek z VBA, pythona, powershella, dodatkowo zagadnienia matematyczne/kryptologiczne, czasem zarzuci jakąś zagadką logiczną. Lekki humor w rozsądnych dawkach.
  • Kiedyś blog pisał Tomasz “Banan” (obecnie na Facebooku) - taksówkarz jeżdżący nocą po Krakowie. Historyk z wykształcenia, pomiędzy anegdotami z kursów pojawiają się komentarze polityczno/historyczne.
  • Zuch: Grafik, freelancer, mąż, ojciec dwojga dzieci. Próbuje zapanować nad tym chaosem. Świetne komiksy biurowe o pracy w kopro.
2 polubienia

Miałem swojego bloga autheable.pl, ale zamknąłem. Dostawałem tyle zleceń copy, że nie miałem czasu na prowadzenie swojego kącika w internecie. A szkoda bo pisać uwielbiam. Obecnie powoli pracuję nad serią opowiadań lub książką (zobaczę, co finalnie z tego wyjdzie).

2 polubienia

Również tylko Zwierza czytam od czasu do czasu :grinning: