BlizzCon 2019

Totalnie pozamiatali, najlepszy BlizzCon jaki był do tej pory. Rzucili tyle rzeczy, że chyba wszyscy są zadowoleni… poza graczami SC2 gdzie pokazali tylko co-op commandera :wink: No i nie powiedzieli ani słowa o Diablo Immortal :smiley:

3 polubienia

Zaraz będzie, pewnie kwestia kilku tygodni. Ludzie już grają w betę, a w sklepie Blizzarda przy grze wisi takie info “Pre-purchase: Warcraft® III: Reforged releases on or before December 31, 2019.” :slight_smile:

Pokazali nowy gameplay Diablo Immortal. Imo wygląda świetnie jak na grę na telefon, praktycznie jak Diablo 3.

1 polubienie

Nie rozumiem po co Overwatch 2, skoro jedynka jest tak dobra, że przez kolejne 10 lat mogli by do niej jedynie dodawać content, ale ogólnie znakomite zapowiedzi.

Diablo 4 będzie u mnie grane zapewne przez tysiące godzin, w Immortala pewnie kilkaset też się zrobi, w ramach rozgrzewki przed czwórką. Ale bardzo mnie martwi brak Stadii w zapowiedzianych platformach. Oby to było tylko chwilowe.

Po co Overwatch 2? Aby wyciągnąć jeszcze raz kasę. Gra będzie działać na odświeżonym silniku, będzie sporo contentu PvE Story Missions (wraz ze storytelling cinematikami), Hero Missions (coś na zasadzie adventure mode z Diablo czy world questów z WoW), itd. Już to jest wystarczające aby sprzedać grę po raz drugi, bo to zbyt dużo rzeczy aby dać je w darmowym update’cie. Niby można sprzedać to jako DLC, ale imo gra potrzebowała nowego startu, bo już trochę została zapomniana przez ludzi. Podobnie jak przy sytuacji z Warcraft 3 Reforged gracze Overwatch 2 w trybach PvP dalej będą mogli grać z osobami mającymi pierwszą wersję gry, więc fajnie że nie będzie dzielenia competitive community.

1 polubienie