Błędy na forum czyli testowanie na [post]produkcji

Nie znalazłem na to miejsca wiec zachęcam do zgłaszania błędów na forum w tym wątku. Bo kilka ich jest napewno odnośnie UI.

4 polubienia

To zacznę.

  1. Pole edycji/pisania posta wychodzi poza ekran. Nie ma możliwości tego poprawienia na iOS.

  2. Dodatkowo okno z zapytaniem czy chce anulować pisanie posta również się rozjechało.

1 polubienie

Hmm, u mnie jest nawet w porządku, jakiś dziwny ten twój iPhone🤣

2 polubienia

Co tu się dzieje?? ;( pomocy

1 polubienie

Może masz jakieś dziwne adblocki włączone?

1 polubienie

Czyste Safari niestety

1 polubienie

Mam dokładnie to samo

2 polubienia

Rozwiązanie jest jedno - trzeba przejść na znane i cenione phpBB by Przemo :smile:

6 polubień

@iTadzio a może to przez imię nasze?

1 polubienie

Najlepiej byłoby wam opisać i zgłosić ten błąd na oficjalnym forum Discourse albo na ich githubie, bo sam nie naprawię tego problemu…

1 polubienie

Dlaczego pod tematami z sekcji “Hyde Park” nie jest pokazana nazwa tej sekcji? Inne tematy mają - typu “Gry” , “Technologia” itd

O, nie zauważyłem. Widocznie nie dodałem opisu co zaraz zrobię.

Edit: o kurcze, ale to jest już dodane. Powinna być kategoria widoczna.

Coś tu się rozjeżdża.
Pierwszy raz widzę żeby ktoś taki UI zrobił na mobile.

Chyba ze to tak specjalnie?

//edit sprawdziłem i to nie jest raczej normalne. Na stronie discource demo dziala jak należy

Dobra pisze nowy post bo chyba znalazłem fixa na to. Trzeba wyczyścić dane strony w ustawieniach Safari lub przeglądarki której się używa. Wychodzi na to, że ktoś się bawił css i mi się źle zcashował.

Jedyne co mogę zarzucić to to, że ikonki wystają poza edytor.

1 polubienie


Coś chyba słaby jest ten silnik w liczeniu nieprzeczytanych :smiley:

Licznik pokazuje się w tematach, które założyłeś, albo się wypowiedziałeś, albo przeglądałeś przez 4+ minut, ewentualnie zaznaczyłeś, że chcesz dostawać z niego powiadomienia. Nowe wpisy (ogólnie) są oznaczone białym kolorem tematu.

1 polubienie

Ale jak kiedyś pytałem czy da się podejrzeć wszystkie nieprzeczytane przeze mnie (nowe) posty na forum to było że niby się da, a tu widzę że ciągle lipa :stuck_out_tongue:

Wchodzisz tutaj: YesWas | Forum i patrzysz, co jest białe. Po kliknięciu na taki temat forum przewija się automatycznie na pierwszy nieczytany post

Tyle to wiem :slight_smile: po prostu w pewnym momencie miałem tak że tu nie było a jak ręcznie kategorie listowalem to było białe :slight_smile:

Patrz:


A ja wiem że temat o GoT jest nieprzeczytany bo nie chciałem spoilerów. A go nie widać - pod tym względem funkcjonalnie jest do d…