Bezprzewodowe słuchawki do Xbox Series X

Cześć !

Ekipo YesWas potrzebuję waszej pomocy.

Cel: Zakup słuchawek bezprzewodowych do Xbox Series X

Wytypowane modele: SteelSeries Arctis 7x oraz SteelSeries Arctis 9x

Pytanie do Was - macie, znacie, używacie? Opinie, wady, zalety?

Aktualnie poluje na 9x, ale nie są nigdzie dostępne i myślę o 7x.
A może są inne bezprzewodowe słuchawki lepsze od powyższych modeli. Wiem że @6ghost9 ma chyba 7x?

Dajcie znać bo na pchełkach z kablem nie daję już rady

1 polubienie

Tak ja mam te 7x i są zajebiste!

Tak naprawdę różnica między nimi a 9x jest taka, że 9x jest bardziej dedykowane Xboxowi (nie będą działać z Playstation np.), ale za to można je sparować z urządzeniem BT jednocześnie.

I do dzisiaj się zastanawiam czy dobrze wybrałem, ale pewnie jak kiedyś kupię PS5 to poczuję, że dobrze.

W 9x widzę takie zastosowanie, że siedzisz z ludźmi na Discordzie i grasz w grę crossplatformową (gdzie inaczej trudno by było się dogadać np.) - wtedy to zdecydowanie ma sens.

Natomiast jeżeli chodzi o jakość i wygodę to serio - nie miałem do tej pory tak dobrych słuchawek.

6 polubień

To co mnie kusi w 7x to możliwość podłączenia się pod switch, pc.
Bluetooth nie jest czymś na czym mocno mi zależy. Natomiast uruchamianie konsoli słuchawkami jest ekstra opcją.

Problemem jest dostępność 9x w Polsce… a raczej jej brak. Stąd pytanie do ekipy.

A jakieś wady 7x?

Mam Arctis 7 i to są super słuchawki. Kolejne które będę kupować to Arctis Pro Wireless. Generalnie wszystkie Arctisy maja ten sam sterownik dźwięku oprócz tych w wersji Pro wiec dźwięk będzie taki sam na wszystkich

Promka jest jakby co;)
https://www.pepper.pl/promocje/sluchawki-bezprzewodowe-steelseries-arctis-9x-357114?utm_source=mappshare&utm_medium=referral&utm_content=357114

1 polubienie

Mam 7x i podpisuje się pod wszystkim. Do telefonu mam inne, więc Bluetooth był mi zbędny.

Hah :smiley:

To ja to dzisiaj wrzuciłem ^^

1 polubienie

Dzięki wszystkim za pomoc i opinie. Biorąc pod uwagę @maciejbuchert oraz @6ghost9 @AndrzejKotarski zdecydowałem się w ów promce na rtv na 9x.

Innych konsol nie planuję, dokupię dongla do PC i jestem spełniony. Niestety 7x nie miały wejścia do iPhone, więc bluetooth w 9x będzie idealny. Będę dawać kolejne info jak dojdą.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za podpowiedzi, chęci i opinie. YesWas rocks !

1 polubienie

Jak chcesz do iPhone to myślę, że będziesz zadowolony, a i to bardzo dobra cena jest.

2 polubienia

Właśnie szukałem słuchawek do XSX oraz telefonu/kompa. Potrzebuję urządzenia, które jednocześnie będąc podłączone do konsoli pozwoli odebrać połączenie z telefonu. Wygląda na to, że 9x spełniają wszystkie wymagania. Gorzej będzie jak się w domu pojawi PS5☹️

1 polubienie

7X ma dongla do telefonów, ale niestety nei będzie działać jednocześnie. A. No i jeśli masz iPhone, to dongl nie pasuje :slight_smile:

Tak myślałem. Jestem w całym ekosystemie jabłkowym.

Czy Tobie też słuchawki “szarpią” dźwięk? Mam je podłączone do xboxa i szarpią i dźwięk gry i dźwięk czatu. A siedzę zaraz przy xboxie.

To “szarpanie” to dźwięk jakbym był na drugim końcu domu i słuchawki traciły zasięg… :open_mouth:

Niee, nic takiego się nie dzieje… Obawiam się, że to może oznaczać reklamację.

Ewentualnie może masz jakoś strasznie dużo różnych sieci w tym miejscu konkretnym? Coś co może zakłócać?

Może ktoś blisko mikrofalówkę odpala non stop?

Ja kupiłem niedawno 9x i wydaje mi się, że szarpanie to jest kwestia bardziej wymagających gier na moim XboxOne.

Mikrofalówka na szczęście odpada :smiley: Sieci troche jest, ale nie powinny one zakłucać połączenia słuchawki-XSX. Pad wtedy też mi powinien przerywać.

Zobaczymy - jeśli się utrzyma to rzeczywiście reklamacja

Ale czatu nie powinno Ci szarpać. Ja wczoraj grałem w gierke totalnie niewymagającą i też szarpało :frowning:

1 polubienie

odświeżam temat,

próbował ktoś może podłączać słuchawki Bluetooth do Series X przez dongle BT? Na ile dobrze i czy w ogóle to działa?