Badanie do doktoratu

Siema Wąsy,

Słuchajcie, sprawa jest następująca.

Przeprowadzam badanie do swojego doktoratu na temat uczenia (się) języka angielskiego w szkołach językowych w Polsce. Chodzi w nim przede wszystkim o relacje pomiędzy polskimi nauczycielami języka angielskiego a mówcami rodowitymi.
Jeżeli należysz do jednej z tych trzech grup:

  1. jesteś osobą, która kiedykolwiek uczyła się (bądź nadal się uczy) języka angielskiego w szkole językowej
  2. jesteś rodzicem dziecka, które kiedykolwiek uczyło się (bądź nadal się uczy) w szkole językowej
  3. jesteś nauczycielem języka angielskiego
    To możesz mi pomóc, wchodząc na stronę: http://www.nns-badanie.pl i wybierając ankietę odpowiednią dla siebie.
    Jeżeli nie należysz do żadnej z grup, to może ktoś pod ręką do jednej z nich należy i mógłbyś mnie wspomóc?
    Oczywiście wszystkie ankiety są anonimowe i nie powinny zająć więcej niż 5 - 10 minut.
    Wojtek, może Arlena wypełni? :wink:

Nie mogę zaoferować dużo w zamian, a jedynie odpowiedzieć na pytania, które mogą się pojawić.

Z góry dzięki, wierzę, że mogę na was liczyć!

6 polubień

1 polubienie

Auć… Arleta, a nie Arlena :smiley:
Prędko to edytuj, może nie zauważy :wink:

3 polubienia

Może @6GhosT9 podeśle link do żony. Ona zapewne ma więcej ludzi, którzy chętniej wypełnią ankietę.

3 polubienia

Hej, Grama to nie Drama kupiłem dla dziewczyny dłuższy czas temu i jestem pewien, że jednak Arlena :smile:

2 polubienia

Na pewno byłoby miło @6ghost9 :slight_smile:

Jednak Arlena

https://www.youtube.com/channel/UCIj6yjWVKPKO5zNLBjQ8Beg

2 polubienia

o LOL :smiley: Jaka wpadka :wink: … to bym k**a ręki nie miał :smiley:

4 polubienia

Obraz

2 polubienia

Może przesadziłem z tym „prześlij”, ale nauczyłem się, żeby niczego nie zakładać.
Tym bardziej, że ankietę dostać mogą również ludzie spoza tego forum :smiley:

Ale ja tego nie wytykam przecież. Tylko wrzuciłem, żeby pokazać, ze wypełniłem. I wcisnąłem prześlij. :wink:

Done! Jak ja uwielbiam wypełniać ankiety <3

3 polubienia

Będę pamiętał :heart: :smile:

1 polubienie