Audio w gabinecie

Niestety nie, ale w Catalinie będą shortcuts, więc za chwile się ogarnie.

1 polubienie

Nie wiem, bo tego nie testowałem, ale rozmawiałem dokładnie o tym ze znajomym, bo ubolewał na początku istnienia HomePoda, że mu rozłącza i ze może tylko streamowac muzykę/filmy, a nie dźwięk komputera jako cały i podobno AirFoil rozwiązał oba problemy. Ale to tylko „podobno”, więc lepiej zróbcie własny research.

1 polubienie

Obecnie da się streamować wszystkie dźwięki AirPlayem i wydaje mi się, że zawsze tak było, ale do automatycznego łączenia chętnie przetestuję tę aplikację.

Mysle, ze smialo możesz się skontaktować z devami w tej sprawie. Kto jak kto, ale Rogue Amoeba to maja naprawdę dobry support.

Jako że dużą część dyskusji oo Homepodzie prowadziłem właśnie tutaj, to pozwolę sobie zostawić linka do mojego podsumowania wrażeń z używania Homepoda (mono i stereo), z uwzględnieniem tego jak tanio jest można obecnie dostać. Co prawda recertyfikowane, no ale z doświadczeń moich i redditowców, są nie do odróżniania od zupełnie nowych.

Całość poczytania na blogu: Homepod w stereo i jak go kupić dużo taniej niż normalnie

6 polubień

Po miesiącu researchu kupiłem dziś ten głośnik. Airplay 2, Spotify Connect, BT, do tego wejście RCA. Dźwiękowo wg recenzji lepszy od Sonosa Five. Marka mało popularna, ale w sklepach hifi opinii całkiem sporo. Do tego design dużo lepszy od Sonosa 5, który jest po prostu brzydki.
Jak przyjdzie i posłucham, to zdam relację pod spodem.
https://www.amazon.co.uk/Audio-Pro-C10-Wireless-System/dp/B093QGP8DT/ref=sr_1_1?crid=31DZOVOHGT6GR&keywords=c10+mkii&qid=1642183706&sprefix=c10+mkii%2Caps%2C63&sr=8-1

PS Tak często wchodziłem ostatnio w ten wątek, ze zapomniałem, ze ostatni post w 2019 :smiley:

3 polubienia