Apple 🍏

2 widety na pierwszym + jeszcze jeden ekran z ikonkami a reszta to spootlight i tak niepamietam od kiedy:)

Ja mam na górze widget, potem kilka skrótów, a na samym dole ten widget Siri Suggestions, który dobrze zgaduje, co akurat chcę uruchomić. Poza tym Spotlight.

1 polubienie

No I odkąd to nie MacKozer a jakiś apparent software firmuje to coraz gorzej działa. W tym momencie cofam rekomendację. To już lepiej TuneIn czy MyTuneRadio włączyć.

Wiedziałem że można na Ciebie liczyć. I już wiem na co wydać pieniądze :rofl:

1 polubienie

Wiem, że MacKozer jest częścią tego. Ale po prostu działa coraz gorzej.

1 polubienie

etam mi działa cały czas tak samo, nawet dzisiaj dorzucałem radia do ulubionych i było git.

No mi sie krzaczy. Czesc stacji ma problem z ruszeniem w ogole, poza tym wyswietla jakie glupoty. No ale musze dodac - moj jedyny use case to car play. Nie uzywam tej aplikacji nigdzie indziej, tylko w aucie :slight_smile:

w volvo tunein bo tam android auto i nawet nawet telefonu nie podlaczam, w yukonie carplay i tam słucham podkastów bo sam jezdze:)

No ja wczoraj przetestowalem Broadcast polecany przez @piotrek69 i poki co dziala. Jak bedzie dzialal przez kilka dni bez przerwy, to zaplace im za lifetime :smiley:

1 polubienie

Nie im. Jemu. To jedna dobra mordeczka robi.

1 polubienie

Używam z żoną Broadcast od lat bez problemów.

1 polubienie

Czy ktoś wie jak zachowa się iCloud w takiej sytuacji:

Obecnie mam iCloud 200gb jest pełny i nie robi się już backup z iPhone.

Co jeśli zwiększę iCloud do następnego progu 2tb a później zmienię ponownie na niższy próg 200gb? Co z ta nadwyżką danych?

If your iCloud storage exceeds your new storage plan capacity, iCloud won’t sync or update your information. iCloud updates again when you increase your storage capacity or delete information to make more space

https://www.reddit.com/r/apple/comments/1154se0/what_happens_if_i_downgrade_my_icloud_storage_and/

1 polubienie

Przede wszystkim przestanie Ci działać mail w iCloudzie a samonaprawienie tego po wyczyszczeniu iCloud Drive zajmuje kilka dni, więc nie polecam.

czyli jak się wchodzi w wyższy próg to już tam zostajemy na zawsze :smiley: bo pewne rzeczy można ograniczyć w tel jak ilość aplikacji itd ale przyrost zdjęć raczej nie pozwoli mi na zmniejszenie planu :thinking:

1 polubienie

dokładnie, ja miałem family z 200gb i ilość zdjęć Karoliny zmusiła mnie do dokupienia 2tb i raczej nie widzę możliwości na cofke:)

Teoretycznie mozesz offload zdjec zrobic (czyli backup zewnetrzny i usuwanie najstarszych z icloud) i wtedy zmniejszych ich ilosc.

Tak naprawde, to w PL najbardziej brakuje mi ostatniego tieru icloud, bo placenie osobno za dodatkowe GB jest upierdliwe :slight_smile:

mi brakuje apple one wersji z 2tb

1 polubienie