Apple 🍏

miałem nadzieję że nigdy to nie nastąpi :frowning:

nic tylko czekać jak pozwolą ustawić comic sans jako główny font :face_vomiting: (zapomniałem o emotce która to ładnie określa)

4 polubienia

ale teraz układanie ikon będzie emejzing en innowejtiw

5 polubień

mam nadzieję, że widgety też i będzie można sobie walnąć na samym środku np. widget pogodowy i otoczyć go appkami

i że przesuwanie widgetów między ekranami przestanie robić jesień średniowiecza z kolejności appek na ekranie

4 polubienia

A w iOS 19 dodadzą możliwość wstawiania ikonek bez podpisu na dole.

6 polubień

Żeby tak jeszcze app library można było ustawić po swojemu.

2 polubienia

w iOS 20 będzie możliwość zmiany wielkości ikon

1 polubienie

Dużo bardziej byłbym zadowolony z możliwości wyskalowania całego interfejsu w dół, bo przy Max’ach pomimo większych ekranów w zasadzie brak jest poczucia większej przestrzeni roboczej.

1 polubienie

To iOS 21.37 dopiero

6 polubień

Też mnie to bawi, ale jednocześnie dalej nie rozumiem po co mi to. Ja prowadzę odwieczną walkę jak tu się zmieścić razem z widgetami na dwóch ekranach, a tu jeszcze miałbym mieć puste miejsce? Nigdy w życiu.

3 polubienia

Miałem już przygotowany rant jaka to głupota, bo widget powinien być na górze. Skoro najmniej się przy nim majstruje, to powinien być w najbardziej niewygodnym do dotknięcia miejscu.

A potem sobie przypomniałem, że nieprzerwanie od 17 lat mam wiadomości w lewym górnym rogu :grin:

2 polubienia

A ja właśnie przy widgetach majstruje, bo np. w thingsach oznaczam zrobione zadania a widget Carrota służy mi głównie do odpalania appki po tym jak zwaliduję jednym rzutem oka jaka dziś pogoda

Umarłbym

Od lat mam tylko 2 ekrany

1 polubienie

Też się mieszczę. A na drugim mam same widgety.

Ja mam jeden. W 70% pusty :smiley:

2 polubienia

Nieźle. Ja mam 8 z czego jeden z folderami.

Też się przymierzam. I tak większość aplikacji z drugiego ekranu odruchowo uruchamiam przez Spotlight.

2 polubienia

Jeden ekran, ale na nim m.in. 8 folderów. Widżetów brak (tzn. są ale na tym widżetowym specjalnym ekranie z lewej i tylko tam).

Jeden ekran, w tym widget pogodowy 2x2. Reszta z app library. Nie mógłbym mieć kilku ekranów z folderami :man_shrugging:

1 polubienie

Ja mam jeden ekran, a na nim dwa stacki widgetow - 4x2 i 4x4 i to wszystko.
Reszta to spotlight.