Apple 🍏

O to to to…
To jest tak złe, że aż boli.
Widać, że Apple nie umie w dual sim.

a na Androidzie wszystko normalnie działa … :wink:
(sorry nie moglem sie powstrzymac)

2 polubienia

I Ty mnie usilnie dziś namawiałeś na iOS? Z moim OCD?

Aż tak źle mi życzysz?

:wink:

1 polubienie

Namawiałem? Nie xd
Sam bym z ciekawości pobawił się andkiem, ale nie kupię wiedząc, że to by była tylko zabawka.

Inna sprawa, że mało kiedy teraz dzwonię na numery spoza książki.

Qrde, nie wiem czy bardziej tu czy do gorzkich żali, ale po aktualizacji do 15.0.1 nie mogę kopiować pomiędzy urządzeniami i klawiatura SwiftKey się nie chce pojawić, muszę przełączyć na inną i wrócić do niej żeby działała…

:stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

hahaha

1 polubienie

Mi działa :man_shrugging:

działa :stuck_out_tongue_winking_eye:

7 polubień

Wiedziałem, że jak to napiszę, to się wystawię na strzał :smiley:

2 polubienia

Zawsze miałem z tym problem po aktualizacjach, do tego stopnia mnie to irytowało że zacząłem używać Gboard.

1 polubienie

Swiftkey używam z przywyczajenia od lat, ale mam wrażenie że jest to jedna z najbardziej zbugowanych klawiatur niestety… :sweat_smile:

1 polubienie

Powiedzcie, czy to jest normalne i oczekiwane zachowanie.
Korzystam z ios15 od czasów pierwszej publicznej bety (a teraz mam betę 15.1). Na zegarku (series 4) chciałem w tym czasie mieć stabilny system (bateria) i nie instalowałem tam profilu deweloperskiego.
Jesteśmy już dawno po oficjalnej premierze nowych systemów, a dla zegarka najniwsze co widze to warch os 7.6.2. Czy dopóki nie odinstaluję profilu deweloperskiego z telefonu (i nie zrobię downgradu do 15), nie podciągnę wersji na zegarku?
O ile dobrze pamiętam to z ios14 nie było takich problemów.

miałem Betę iOS 15 na iPhonie i po premierze WatchOS 8 normalnie mogłem go wgrać na AW5, jeszcze zanim zainstalowałem GM iOS 15 i wciąż mając beta profil w systemie

1 polubienie

To co kupujemy dzisiaj zegareczki?

Hell no!
Mój series 5 ma się dobrze.

1 polubienie

A jak! :smiley:

Jakie kolory wpadają u was?

właśnie waham się czy nie iść w stronę tego niebieskiego