Apple 🍏

Dla mnie główną przewagą tego powerbanka od Apple nad konkurencyjnymi rozwiązaniami jest to, że ten jest cieńki i lekki. Miałem Ankera Mag 5k coś tam i jego użycie powodowało, ze ciężko było wygodnie chwycić ten telefon, a to jest raczej kluczowe przy ładowaniu go tym sposobem - awaryjnie, w biegu, w podróży, etc., gdzie nie mamy dostępu do standardowego gniazdka.

2 polubienia

Dzisiaj jest jakaś konferencja Apple czy cuś?

Widzę, że nowy ipad wjechał.

Czy to jest coś co wszyscy wiedzą i tylko ja opóźniony?

Edit: Ło, cena prawie 50% do góry?

Nie było konfy, przecież w  tak czasem robią… ale ten nowy iPad fajny. Nie jest kompatybilny z Apple Pencil 2. A żeby używać 1. trzeba mieć dongla :upside_down_face:

Tanio to już było :crazy_face:

Tanio było jeszcze wczoraj :smiley: Widze, że iPad 9th Gen (2021) dwie stówy do góry :joy::joy:

To jest jakiś spisek. Chciałem kupić dziecku ajfona 13 - jeb, do góry. Wczoraj oglądałem iPada dla mami, jeb, do góry.

Nagle Lenovo Tab P11 Plus 6GB zaczyna wyglądać sensownie :smiley:

W sumie to go jeszcze nie sprzedałem :man_facepalming:

1399 zl

Wykastrowany iPad air 4th gen. W kolorach zapożyczonych z Nokii z Windows phone.

1 polubienie

odświeżone Apple TV 4K ma nowszy procesor, więcej pamięci i niższą cenę :smiley: było chyba 999 za najdroższą, jest 949

co prawda w dolarach potaniał trochę korzystniej (179 i 199 → 129 i 149), ale wiadomo, że różnica w kursach…

1 polubienie

Kuszące ale chcę zapłacić punktami z pracy więc w sumie jęczę na cenę której i tak nie zapłacę prawdziwymi pieniędzmi

2 polubienia

iOS/iPadOS 16.1 oraz MacOS Ventura sa juz dostępne.

2 polubienia

trochę nie na temat, ale nie chcę tworzyć nowego, ktoś podpowie gdzie znajdę jakieś porównanie w formie tabelek, wykresów, cyferek dwóch MacBooków? dokładniej potrzebuję porównać model MacBook Pro 13 2018 intel i5 8GB ram 500GB SSD z MacBook Air 13 M1 2022 8GB 256GB SSD :thinking:

ale chodzi Ci o porównanie testów wydajności, bateria?

Spróbuj może na tej stronie Versus | Compare everything

dzięki, nie ma tam akurat dokładnie tego modelu Pro który potrzebuje, ale jest coś bliskiego, niestety nie podają do niego wielu rzeczy

Myślicie ze to Bug czy Apple pracuje nad 3D budynkami w Polsce wreszcie? :thinking:

Na szczęście nie jestem tak stary.

1 polubienie

Nie ma nic lepszego, niż bycie „tak starym”, czyli 30+, wiec hold your horses z tym na szczęście :stuck_out_tongue:

Masz te same durne pomysły co miałeś mając 20, tak samo i równie często się bawisz, rysowanie fiutków na cudzych rzeczach dalej bawi, a na wszystkie te głupie pomysły, imprezy i nieplanowane wyjazdy masz w końcu pieniądze.
A taki MacBook za 6000 zdecydowanie mniej boli jak masz 35, niż ten za 3000, jak miałeś 25 :wink:
Polecam.

8 polubień

Każdy starzec tak mówi

2 polubienia

Szach mat

2 polubienia

jeszcze mniej boli jak masz 48:) a napis „chuj” na piasku 1km od wejścia do jaskini który zostanie tam na kilkanaście lat albo dłużej bawi jeszcze bardziej:)

4 polubienia

Do porównywania sprzętów od Apple tylko everymac.com