Apple Watch Series 5

Jest na iboodzie. Nie wiem czy to dobra cena ale wrzucam. Apple Watch Series 5 | 40 mm | GPS Only

1 polubienie

Tak jak na iBood jest napisane. Normalna cena to 2000zł wiec dla kogoś kto się rozglądał to super cena.

Ibood “kłamie” na temat ceny w 90% przypadków. No ale w sumie sprzęty Apple szczególnie te nowe nie tanieją, więc ma to sens, że cena się zgadza.

Aktualnie jest jeszcze lepsza promka.

Oj bardzo dobra oferta, aż zacząłem się zastanawiać… Wolałbym mimo wszystko mieć nową generację, series 6, ale ta mocno, MOCNO kusi…

GPS only.
Daj sobie spokój, chyba ze kupisz teraz i wymienisz na S6 we wrześniu. Nie po to masz Flexa, żeby jak cham zabierać na bieganko telefon :smiley:

2 polubienia

To jest 100% racji panie kolego. Ale pieniądze lubią swędzieć. (Nie kupię, poczekam do wrzesnia)

1 polubienie

Wiesz, przy tej cenie to bys pewnie nie stracił więcej, niż 300-400zl przy odsprzedaży we wrześniu, wiec to w sumie tez żadna tam tragedia. Nie to, żebym kusił :wink:

2 polubienia

Ja mam mega ochotę na nowego AW, ale po wgraniu bety na Series4 już nie potrzebuje. Ten zegarek wreszcie działa tak jak powinien od początku. Zmniejszone animacje, zerowy czas wczytywania apek, zero lagów, a to dopiero pierwsza Beta.

2 polubienia

U mnie podobnie, kusi mnie mocno AW ale zastanawiam się w kontekście sportowym bo teraz mam Polar Vantage M i pytanie jak dobrze się sprawdza AW.

@pawelorzech nie żebym namawiał, ale wiesz… :smiley:

2 polubienia

Ten temat został automatycznie zamknięty 29 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.