Apple Watch - który wybrać

Nie zabierasz z kupki, tylko mniej odkładasz w danym miesiącu, a to różnica.

Niewiele więcej, niż metal w nim użyty.

A tak serio to wejdź w proces kupowania S6 na stronie Apple i tam masz opcje trade in i się dowiesz ile dokładnie to co masz jest warte.

Różnicy tu nie ma żadnej bo na dom nie idzie tak czy tak :wink:

Wiesz dobrze ze dla Apple to jest nic nie warte i nie ma co tego porównywać z użytkownikiem końcowym bo są tacy co chcą nadal kupić taki sprzęt i może się do niego przekonać ale nie wydawać milionów monet, za to Apple przetopił był go na przycisk do papieru bo wolą wciskać nadal model 3 w swoim sklepie.

Ale apple’owi dajesz bez głupkowatych dyskusji z kupującym, targowania się, jęczenia i dzwonienia po dwóch dniach, ze „ta bateria to jednak gorzej trzyma, niż pan mówił.”

IMO to jest warte te kilka dyszek (funtów) różnicy.

To nie jest tak, ze Apple da Ci 20, a weźmiesz za niego 200 na gumtree :wink:

Mój jest wart na ebay/Shpock/Karrot £50, a Apple mówi że może mi zrobić przysługę i go „recycling” :laughing:

Wiec przemecze się z tymi głupkowatym pytaniami jednak

1 polubienie

Zazdroszczę cierpliwości. I £50 ekstra.

2 polubienia

Cierpliwość, oj to słowo klucz w tej sytuacji :laughing:

Poszedł za £60 :wink: i dołożył się do nowego Nike series 6

Dziś dostałem potwierdzenie

1 polubienie

AW 0 za 60 funciaków?! W lotto (czy co Wy tam macie) zagraj! :exploding_head:

1 polubienie

Sporo chętnych było ale nie miałem kiedy się umawiać z ludźmi bo praca a wysyłka nie wchodziła w grę. Nie lubię takich rzeczy wysyłać poczta. I £60 to przy jego stanie (tak wiem stary, wolny i bez aktualizacji) i tak mało :stuck_out_tongue:

Euromillions, ale jest 50m tylko w obecnej kumulacji :wink:

Nowy ma przyjść 20 kwietnia wiec akurat na Apple event :sunglasses:

Update:
Po długiej drodze z Chin, przez Koreę, Dubaj, Niemcy dotarł dziś rano :slight_smile:

4 polubienia

Na pay as you go w EE masz też esim do Apple Watch ?
Bo jak przeglądam wszystkich trzech opoeratorów w UK, to nigdzie nie znalazłem informacji, że można, za do vodafone wymaga kontraktu w payg nie obsługuje Apple Watch w ogóle :confused:

https://community.ee.co.uk/t5/Apple/Can-you-use-a-pay-as-you-go-plan-on-a-cellular-apple-watch/td-p/743678

Co najmniej SIM Only musisz mieć

https://community.ee.co.uk/t5/Apple/Payg-with-Apple-Watch/td-p/832422

Ostatnio prawie wszystkie SIM only w EE są na 2 lata

@_Kuba @pnzrfst
No właśnie tak mi się wydawało, ale @piotrek69 pisał o payg w dyskusji o używaniu Apple Watch LTE i wolałem się upewnić :slight_smile:

Nigdzie nie napisałem, że to działa z AW w PAYG. Napisałem, żebyś nie cebulował z kupowymi operatorami, tylko wziął EE, bo jakość usług jest świetna.

1 polubienie

Eee tam, giffgaff mi działa bez problemu :joy:

Ale możesz zapomnieć o esim, VoLTE, wifi calling, mobilny internet jest wolniejszy… ale działa :crazy_face:
Jedyny powód, dla którego warto mieć giffgaff to elastyczność, bo EE Sim only mam 160GB za £20. Z tym że na 2 lata.

1 polubienie

Tylko w momencie kiedy ja prawie z domu nie wychodzę do nie potrzebuje volte, esim i tak zajmuje orange flex, wifi calling - po co mi jak siedzę w domu? :slight_smile:
Dla mnie numer UK jest potrzebny od przypadku do przypadku oraz żeby do mnie się dało dodzwonić - przy tym ile ja z domu wychodzę to zużywam mobilnie niecałe 2gb miesięcznie :joy:

VoLTE i wifi calling działają też w domu. To pierwsze podnosi jakość połączeń, a przydatność drugiego zależy w sumie od tego, jaki masz zasięg. Do tego EE ma dużo lepszy support. Wszystko oczywiście zależy od tego, czego potrzebujesz. Nie twierdzę, że robisz źle.

Obstawiam, że jak zacznę więcej wychodzić z domu to zmienię operatora, ale wkurza mnie fakt, że na paym są gorsze warunki niż na paym a jednak trzeba się związać lojalką przy paym.

Moim zdaniem, jeśli długość kontraktu nie jest problemem, nie ma niczego, co przemawiałoby za operatorem typu Giffgaff. Chyba, że jak wspomniałeś, bardzo mało używasz.

No i, wracając do tematu, możesz mieć LTE w Apple Watch, chociaż tu z kolei mnie skutecznie zniechęca brak możliwości używania tego za granicą.

1 polubienie