Apple TV+

W sumie to o tym nawet nie pogadaliśmy. Chyba, że przeoczyłem. Jak Wasze wrażenia?
U mnie tak to wyglada:
See odpuściłem po 10 minutach - raczej mnie to nie kręci. Może w przyszłym roku zrobię podejście numer 2, jak będę miał nadmiar wolnego czasu.
Dickinson podobno jest nawet spoko, ale nie widziałem nic.
Ten nowy Servant to chyba nie dla mnie, bo jakoś zapowiada się na straszny, a ja strasznych rzeczy nie lubię.
The Morning Show trzyma poziom i jest naprawdę niezły i bardzo ze smakiem. Chociaż moim zdaniem robotę robi drugi plan - genialne postaci. I to, jak bardzo ze smakiem zrobili ósmy odcinek, to naprawdę czapki z głów. Tak drażliwy temat, tak wiernie, ale niewulgarnie przedstawiony, to naprawdę zasługuje na uznanie.
Mała uwaga nie na miejscu, skoro przy sexual harassment jesteśmy: Reese wyglada w TMS obłędnie i nie wierze, ze ma tyle lat, ile mówi google.
For All Mankind długo się rozkręcał. Bardzo długo. Ale jestem mega zaangażowany. Również genialna obsada. Strasznie lubię tego gościa, ktory gra głównego bohatera, bo zrobił absolutnie fenomenalną robotę w The Killing. A dzisiejszy odcinek po prostu urwał mi jajka, taki był pełen akcji. Aż mi smutno na myśl o tym, ze za tydzień koniec sezonu.
Za Truth Be Told zabieram się jutro albo w niedziele.

Podsumowując, dla samych TMS i FAM wiem, ze będę płacił. Naprawdę te seriale mnie wciągnęły i nie mogę się doczekać dalszych sezonów. A może jeszcze coś fajnego dodadzą.

2lajki

U mnie jest trochę odwrotnie:

See podoba mi się bardzo. Jest w nim mnóstwo niekonsekwencji, ale jakoś najbardziej trafia do mojej wyobraźni.

Servant jest świetny. „Intrygujący” to słowo, które najbardziej mi tutaj pasuje. Bardzo polecam!

Dickinson to największe zaskoczenie. Z opisów i trailerów zdecydowanie nie dla mnie. Obejrzałem odcinek, potem drugi, a potem cały sezon. Nie wiem co mnie przy tym trzymało, bo nadal uważam, że jest kompletnie nie dla mnie. Czekam na drugi sezon.

The Morning Show to najbardzej „bezpieczny” serial w historii ludzkości. Ma fajną fabułę, aktorów i jest fajny. Fajnie się ogląda.

For All Mankind - na pierwszym odcinku zasnąłem, po drugim i trzecim widać, że się powoli rozkręca. Więcej jeszcze nie widziałem. Co do Joela Kinnamana całkowicie się zgadzam. Rola w The Killing była absolutnie genialna. Był jeszcze w House of Cards z tego co kojarzę.

Truth Be Told też jeszcze nie oglądałem.

Helpsters. Żartowałem.

Jeśli chodzi o usługę ogólnie to nie widziałem tam jeszcze żadnego serialu, który z czystym sumieniem mógłbym określić jako słaby. Wróżę im wspaniałą przyszłość jeśli utrzymają taki poziom, chociaż nie ma tam też czegoś, po czym opadłaby mi szczęka (np. Breaking Bad, Dark, większość Game of Thrones w moim przypadku).

To tyle moim zdaniem.

2lajki

Jak narazie oglądam: See, moj numer 1, The Morning Show nr 2, For All Mankind nr 3 - byłby nr 2 ze względu na tematykę ale trochę wolno się rozkręcał.

2lajki

Ruszyłem wczoraj Truth Be Told. Po pierwszym odcinku ma szanse być moim ulubionym serialem w ATV+. Dobre. Porusza sporo ważnych dla mnie tematów. No i Aaron Paul.

1lajk

Po trzech odcinkach dalej jest super.
Poza jedna rzeczą:
Do k***y nędzy, dlaczego jest w post dodany klik blokowania iPhone’a, kiedy go ludzie odblokowują na ekranie? No kuźwa, ja bym to zrozumiał wszędzie indziej, ALE TO JEST SERIAL APPLE.

3lajki

W tym tygodniu ma wyjść ostatni odcinek The Morning Show i tak sobie myślę, że wezmę trial na 7 dni, żeby obejrzeć całe + jeśli zostanie mi czas to Dickinson. Reszta tytułów mnie nie kręci za bardzo, zresztą, jest teraz sezon nagrodowy, więc mam milion tysięcy rzeczy do obejrzenia, a subskrybcje Netflixa, HBO i Amazona już mi robią za dużą presję, żeby brać kolejną telewizję.

1lajk

Do kiedy moge aktywować sobie rok atv+, ktory dostalem po zakupie sprzetu? Ktos wie?

Jak wejdziesz w appletv+ na nowym urządniu to pokaże ci komunikat czy masz rok czy mniejszą opcję triala.

Ja miałem w ogóle tak dziwnie, że wyświetlił mi się na początku tylko miesiąc darmowy, niepatrzenie kliknąłem, a potem dopiero przyszedł mail, że mam cały rok. I się “wystraszyłem”, bo link nie chciał się kliknąć, w aplikacji nie mogłem znaleźć i myślałem, że przepadło. Ale wczoraj jak zajrzałem do Apple TV to pojawił się link i dostałem mój rok gratis.

do 3 miesięcy od aktywacji sprzętu, za który przysługuje rok darmowy

lub

3 miesiące od startu Apple TV+ jeśli sprzęt został kupiony i aktywowany przed 1.11.2019

4lajki

Ooo w dupę. Patrzcie na to cudo. Nie ma spoilerów.
Ciekawe ile razy musieli do tego podchodzić.

3lajki

nooo to jest mega długie ujęcie :grin: ale moim zdaniem na tym poziomie to max 2x to kręcili

1lajk

Ja pierdziele. Finał TMS absolutnie miażdży.
Niech mi no ktoś teraz powie, że Apple nie umie w tv.

1lajk

Jeszcze nie widziałem ale For all mankind też było dobre. Trochę się zawiodłem na ostatnim odcinku See.

Ja see nie oglądam, wiec nie pogadamy. Do FAM usiądę wieczorem dzis. Muszę zobaczyć co z Ivanem przecież!
Ale serio, TMS zmiażdżył. Normalnie och i ach.

1lajk

Zaczekales po napisach? Ja dziś się zorientowałem, ze coś tam jest. Drugi sezon zapowiada się ciekawie.

1lajk

W FAM? Nie zaczekalem, ale potem mi coś mignęło na Twitterze, wiec wróciłem i obejrzałem.

1lajk

Obejrzałam na trialu TMS i jest to jeden w najlepszych seriali tego roku. Zdecydowanie. 9/10, czekam na drugi sezon.

2lajki

Jeśli chodzi o premiery, to zgadzam się w 100%.
Chociaż muszę przyznać, ze Truth Be Told jest również bardzo mocniutkie.

Ja niczego w TMS po napisach nie widziałem :thinking: