Apple 🍏

Jakby był kanciasty to chętnie bym zmienił swoją 6 z lte.

2 polubienia

Ja nie planowałem wymieniać swojej, ale już znalazłem kupca i sprzedałem, więc nie ma jak się wycofać

Dotrze.

U mnie dopiero Dostawa: Dostawa 9 Lis - 16 Lis :frowning:

ja zamawiam product red, bo w końcu jest:) ale to poczekam aż wrócę z Meksyku bo teraz dostawy to za 1 miesiąc są albo nawet więcej, niech się uspokoi tak żeby w 3 dni było:)

1 polubienie

U mnie to samo. Zamawiałeś cellular? Bo ja tak i może przez to. Finalnie czarny z paskiem „Opaska sportowa w kolorze ciemnej wiśni/leśnej zieleni”

Wydaje mi się ze wynika to z czarnej koperty zegarka, jak sobie przeglądałem to inne kolory były szybciej.

Ja od razu wiedziałem all black, bez e-sim i tak mam zawsze przy sobie telefon :slight_smile:

Czy mieliście może takie doświadczenia ze sklepem apple ze data była właśnie wskazana później, a zamówienie dotarło wcześniej? Zastanawiam się czy taki scenariusz jest możliwy

Nie raz, ale to raczej zależało od firmy kurierskiej moim zdaniem bo w UK paczki przychodzą w ekspresowym czasie, choć wiadomo że jeśli apple tego nie wyśle od siebie to kurier nigdzie nie ruszy :wink:

Właśnie bardziej mnie interesuje czy apple się uwinie wcześniej :slight_smile:

Mi przyszedł MacBook tydzień szybciej niż pokazywało na stronie

Jeśli było to coś dostępne od ręki to tak, lub prosto „ze sklepu”, ale jeśli CTO i jechało z Chin to było na czas, ewentualnie jakiś dzień wcześniej :slight_smile:

Aktualizujcie systemy do 15.0.2

ej, ale jak to, przeciez to Android jest dziurawy, a IOS taki ladny, bezpieczny … :wink:

2 polubienia

Jezu ale te twoje posty są już nudne xD

4 polubienia

każdy sytem ma błędy, pytanie tylko jak szybko są łatane

6 polubień

To kto w poniedziałek zamawia nowego laptopa?

4 polubienia

no, ciekawa jestem co pokażą :3

Testował już ktoś icloud+ i podpięcie swojej domeny?
Jak mam swój serwer i generalnie mi wszystko działa to dlaczego chciałbym to konfigurować? (Oprócz jak rozumiem synchro konfiguracji tej domeny i kont pocztowych do niej podpiętych via iCloud i ew możliwości przypisania ich w rodzinie ← to swoją drogą może być bardzo fajna opcja)

Ja dodałem domenę „rodzinną”, ale prywatnej nie przeniosłem. Za dużo ograniczeń. Tylko pięć aliasów. Meh. Więc rodzinną @orzech podłączyłem, ale @pawelorzech dalej na Fastmailu. No i na ten moment nie wykorzystuje tego do niczego, poza tym, że nie tylko ja teraz korzystam z aliasu @orzech.xyz i już

1 polubienie