Apple 🍏

Nie

Jak dla mnie ten pasek na dole w Safari to złoto. Teraz moge przełączać sie między kartami używając tylko kciuka :muscle:

3 polubienia

Tylko, że teraz jest taki gruby. W którejś becie był nawet mniejszy :stuck_out_tongue:

To jest spoko. Ale temu, kto wymyślił, żeby X zamykający kartę był po prawej stronie, kazałbym za karę windowsa używać :face_with_symbols_over_mouth:

1 polubienie

Kurde nigdy w życiu nie zamknąłem karty tym X. Zawsze wyrzucam je przeciągnięciem w bok :smiley:

1 polubienie

Faktycznie.
Chociaż bardziej spójne z resztą systemu byłoby, gdyby był to swipe w górę, a nie w lewo.

Hide my email - wiecie co się dzieje jak się przestanie płacić?

Nie możesz poprostu wygenerować “nowego maila” do jakiegoś serwisu.

Ale te, które już wygenerowałem nadal działają?

Czy ktoś kto zamawiał jakiegoś 13 może powiedzieć czy ma już wprowadzony tracking przesyłki?

Czy mi sie wydaje czy zabili jeden z najlepszych ficzerów w ipad os?
Podwójne kliknięcie spacji już nie odblokowywane iPada. Jedynie podświetla :< wtf 

Nie rozumiem XD, u mnie podwójna spacja przechodzi do wpisania PINu, chyba ze mowa o pro i tam coś się zmieniło.

Dobra odwołuje po restarcie się naprawiło.
Chodziło mi o to że raz dajesz spacje podświedlasz ekran działa Face ID. Drugi raz klikasz spacje i ipad jest odblokowany.

Omg właśnie okryłem że jak klikniecie strzałki to w końcu zaczynacie chodzić po ikonkach łoooo

1 polubienie

W iPadOS 15 jest dużo fajnych skrótów klawiszowych :face_with_hand_over_mouth:

1 polubienie

W notatkach systemowych, jak się robi notatki odręcznie (pencilem) to system bardzo ładnie wykrywa daty i godziny. Po naciśnięciu na podkreśloną frazę można dodać wydarzenie w kalendarzu, przypomnienie. Jaaaaaakie złoto!!!
Szczególnie w gorącym okresie oprócz remindersów i kalendarza wspomagałem się biurkowym notesem, żeby notować rzeczy, szybkie listy todo.
Ipad + pencil + notes.app właśnie mi to zastąpiły i jak na razie dodając wiele przydatnych ficzerów!

2 polubienia

Ja to bym chciał żebym dzwonić mógł w nowym iOS. Otóż mam apke z której wykorzystuje numery. Klikam a ten debil dodaje + na początku i nie ma takiego numeru. Trudno, skopiuje. Nie da się. Ok to chociaż SMS. Nie. Jedyne co to kliknij zadzwoń przytrzymaj otwiera się okno jedynie z opcja zadzwoń. Kij, wybrałem numer przechodzę do ostatnio wybranego numeru, kopiuje, wklejam chce usunąć + z początku. Uwaga nie da się :face_with_symbols_over_mouth::exploding_head:.

Ciekawostka po aktualizacji iOS. Spark, dostaje maila z nr tel. klikam. Otwiera się strona ups w safari i zaczyna szukać paczki o takim numerze :rofl:

5 polubień

tak, to automatycznie wykrywanie różnych typów numerów działa absurdalnie źle! Pewnie w kodowaniu US działa dobrze ale u nas jest to wrzód na dupie… Pesele traktuje jako nr tel i po kliknięciu zamiast zaznaczyć, żeby można było skopiować to chce dzwonić.
To co opisujesz z dzwonieniem to jest tak źle… Jakby ktoś to losowo przyporządkował.
Albo jak chcę zadzwonić na wybrany już nr (nie zapisany w książce) z innej niż domyślna karta sim. To nie mogę zmienić numeru dzwonienia po kliknięciu w “!” na liście tylko muszę skopiować nr, wejść w klawiaturę numeryczną, wkleić i zmienić numer z którego dzwonię… Wincyj klikania!

1 polubienie

O to to to…
To jest tak złe, że aż boli.
Widać, że Apple nie umie w dual sim.

a na Androidzie wszystko normalnie działa … :wink:
(sorry nie moglem sie powstrzymac)

2 polubienia