Apple 🍏

Pewnie obejrzę jakieś podsumowania autorstwa The Verge.

Kibicuję mocno, by pojawił się iPad Mini z nowym designem.

2 polubienia

Ja kibicuje mocno nowemu iPad Air. Chyba, że przesadzą z ceną to wtedy wpadnie obecny Pro i na kolejne 4-5 lat będę miał spokoju.

1 polubienie

współczuję, zdrówka dla córki <3

Te tagsy tez mnie kuszą, ale nie tak bardzo, żeby wydawać na nie milion monet. Zobaczymy co pokażą i ile za to. Do kluczy z wielką chęcią bym nabyła, ale jesli cena bedzie z kosmosu to odpuszczę.

Mam nadzieję na apple news w Polsce. Niby były jakies głosy rok temu, że wyjdzie jesienią 2019 ale nie wyszło. Może teraz, w związku z one. We’ll see. Używałam tego w UK i byłam zachwycona.

2 polubienia

Ja oczywiście będę oglądał ale nie wiem czy zdążę na 19:00 (ostatnie dni ładnej pogody, trzeba złapać rower). Ostatnio tez nie oglądałem na żywo tylko z opóźnieniem i udało mi się ominąć wszystkie newsy do czasu aż obejrzałem :grin:. Ostatnio mocno myśle o wymianie mojego Polar Vantage M na Apple Watch i to będę śledził na pewno, reszta w kwestii zakupu mnie raczej nie interesuje.

2 polubienia

Mam iPada Pro 11 2018 z Pencilem i myślę nad sprzedażą i kupnem czegoś tańszego. Zobaczymy, co pokazą dzisiaj.
Jak coś, to na pewno wystawie zestaw na forum też, jakbyś był zainteresowany.

1 polubienie

ByłA* :stuck_out_tongue:

Okejka, będę patrzeć :))

jasne można obejrzeć później tylko do czasu oglądania lepiej trzymać się z dala od netu żeby przed obejrzeniem nie dowiedzieć się co pokazali bo to psuje oglądanie :stuck_out_tongue:

te tagi z pewnością będą drogie :slight_smile: jak to u Apple, ale podejrzewam że w końcu się skuszę i myślę że będą mieć coś w sobie co mnie przekona, jakaś funkcja której nie będzie w tiles :stuck_out_tongue:

Z news nie korzystam, od wielkiego dzwona jak BoJo coś tam ogłosi, więc ten dział akurat mogę pominać :smiley:

1 polubienie

Mega jaram się tym iPadem Air. Dobrze, że nie skusiłem się na poprzedni model. Byle do października, i biorę w komplecie z pencilem.

2 polubienia

Będę miał 11 czarną 64 GB po premierze 12 :wink:

3 polubienia

Są polskie ceny Apple One

praktycznie instant w to wchodzę, bo rodzinny za 39,99 to tyle co rodzina Apple Music + 2x iCloud 50 GB, a do tego Arcade i TV gratis

3 polubienia

ej a kiedy ma być premiera nowych Iphonów?

Będę pamiętał :slight_smile:

Szkoda że fitness+ u nas nie dadzą :disappointed:

1 polubienie

A jeżeli ktoś potrzebuje więcej pamięci iCloud?

Lepiej - zaoszczedze. Place teraz za apple music + icloud 200GB wiec te 39,99 wychodzi mi taniej niz teraz place za to co mam, a arcade + tv to juz darmowe bonusy.

1 polubienie

Można dokupić większy pakiet iCloud do Apple One

A ile to będzie kosztować?

¯_(ツ)_/¯

Podejrzewam że tyle co standardowo

Czyli 40 zł?

Ja chyba tez. Smutno, ze najwyższy pakiet One’a nie dla nas : (