Apple 🍏

Nienawidzę tego robić. Wylogowalem się z appleID i wywaliło mi z telefonu wszystkie karty z applepay…

3 polubienia

No to jest istny dramat, wiem…

A jak komuś AirPods przestały się insta łączyć, rozłączają rozmowy itd. to zapomnij urządzenie i reconn. Aktualizacja ewidentnie coś poroniła z BT. Na tym działa continuity, na tym działają słuchawki… na macOS często tracę połączenie z mx master 3. W przeciągu ilu… tygodnia(?) 2 razy na nowo musiałem ja parować bo po logowaniu system jej nie widział.

1 polubienie

129$ = 679 zł

https://www.apple.com/pl/shop/product/MHXF3ZM/A/podwójna-ładowarka-magsafe-duo

i póki co dostępność w jeden dzień roboczy

1 polubienie

Jak ogłosili to chciałem kupować ale ta cena trochę mnie powstrzymuje :confused:

1 polubienie

14 Grudnia startuje Fitness+

a od 15 Grudnia shipping nowych AirPodsów Max

1 polubienie

2799 zł :open_mouth: :open_mouth: :open_mouth:

dokładnie tak XDDDDDDDDDDDDDD

Żeby tylko konkurencji nie wpadło do głowy dopasowywać się cenowo do Apple…

6 polubień

Tak patrzę, oglądam i myślę no spokooo, patrzę na cenę i DRAMAT. Jestem ciekaw recenzji (ale jak BRZMIĄ, a nie zachwycające się emejzingiem).

Nie wiem co one musza miec za taka kase ?!

Logo jabłka na obudowie - sam się przekonasz, że wystarczy.

japko moze by wystarczylo gdyby byly drozsze od Bose albo Sony o $50 ale nie o 200!!!

Wystarczy.
Tak samo wszyscy mówili, że nikt nie kupi telefonu za 1k$ i co? :smiley:

Zresztą… czekam na kolejny odcinek, w którym @pawelorzech zapowie, że kupuje nowe słuchawki XD

14 polubień

Wy serio nie wiecie ile kosztują audiofilskie słuchawki, że was ta cena szokuje?

1 polubienie

Poczekajmy do recenzji, co? Co jak co, ale Apple umie w dźwięk. Patrzcie na OG HomePoda, głośniki w komputerach, AirPods Pro.
Jak okażą się kupą, to wtedy krzyczmy.

Dla mnie dealbreakerem od zawsze w takich słuchawkach było puszczanie dźwięku. Jak idę ulica i mam ochote posłuchać na max vol, to nie chce być głośnikiem. A nie sadze, żeby tu było inaczej, bo science, bitch.
Dlatego raczej zostanę przy APPro, ale i tak pójdę i wsadzę je na łeb gościowi w Apple Store, puszczę mu The Offspring na maxa i wtedy dopiero podejmę decyzje :wink:

6 polubień

Poproszę o relację z tego :slight_smile: najlepiej Live, pora obojętna - wstanę by obejrzeć :smiley:

5 polubień

Tylko rzuć donejtem, na wypadek gdybym ich jednak zapragnął. Pomyśle nad progiem, od którego pozwolę Ci wybrać kolor.

6 polubień

Pierwszy raz od dawna stylistyka tych słuchawek w ogóle nie odpowiada. Materiały również, wole skórę na pałąku i nausznikach. Podejrzewam, że ten materiał może z czasem wyglądać fatalnie. Wolałbym dołożyć już raczej do B&O H95 i mieć coś na długie lata.