Appka Netflix'a na MacOS

Czy dzięki połączeniu MacOS i iOS moooooże w końcu pojawi się appka netflixa na komputery i będzie można pobierać filmy offline?
Jakie są tego szanse w ogóle?
Chyba, że jest jakaś alternatywa, którą polecacie.

Jest taka szansa, chociaż mam wrażenie, że raczej nikła. Alternatywą jest Fluid. Zrób sobie samemu appkę Netflixa :slight_smile:
https://fluidapp.com/

2 polubienia

loool, pierwszy raz o takim czymś słyszę. Dzięki za info :heart:
Jest tam opcja pobierania filmów do odtworzenia offline?

Niestety nie, to tak naprawdę tylko przeglądarka, więc dodatkowych funkcji nie uświadczysz.

Tak sobie zrobiłem apkę Overcast

1 polubienie

Alternatywa: W10. Android.
Netflix
Troszkę śmieszkuję, wiem, ale nie rozumiem, dlaczego nie ma tego jeszcze w ekosystemie Apple?

1 polubienie

To jest pytanie tylko i wyłącznie do Netfliksa, a odpowiedz najpewniej siedzi w statystykach.

Moja opinia: hajs się musi zgadzać a.k.a. użytkownicy Maków stanowią mały procent klientów, a użytkownicy Maków, którym zależy na aplikacji stanowią mały procent tego małego procenta.
Pisanie przez Netfliksa aplikacji w AppKicie najpewniej było do tej pory nieopłacalne. Używając Catalyst ten koszt drastycznie spada, wiec szansa jest.
Pytanie tylko, czy to ma sens, bo to dalej będzie mały procent małego procenta.

Dokładnie tak. Ja na przykład chociaż używam Netflixa to taką appkę uruchomię raz - żeby sprawdzić jak działa.

2 polubienia

Netflix na TV, ewentualnie tablecie, z bólem d… na telefonie, ale chyba raczej nie na laptopie. Moim zdaniem.

2 polubienia