Aplikacja TODO z multilokalizacją ( nie OmniFocus )?

Cześć Wąsy :smiley:
chciałbym sie spytać o aplikacje która nie będzie droga jak OmniFocus a będzie pozwalała na multi lokalizacje. Chce np stworzyć liste zakupy i dodać w niej sklepy które podlegają pod tą lokalizacje aby przechodząc w okolicy mieć przypomnienie o jakimś zakupie.
Jakby ktoś znał takie cudo byłbym wdzięczny za polecenie :raised_hands::smiley:

Google Keep, tylko byś musiał zrobić sobie notatki per sklep

1 polubienie

Cześć :smiley:
niestety właśnie nie taki jest zamysł : (
Mieć jedną listę ale żeby była ona przypominaną pod paroma lokalizacjami

Android czy iOS?

Jak iOS to może to pomoże

iOS, tylko jak widze, że aplikacja nie miała update’u od 7 lat to średnio widze użytkowanie tego cudu :sweat_smile:

Serio mega dziwie sie, że mało aplikacji ma taką funkcje. “Przypomnij mi o liście obok każdego sklepu lidla”

Może Todoist i “niewykonalny” task z podzadaniami będącymi listą zakupów i przypomnienie na nim bazujące właśnie na lokalizacji? Mogę podesłać refa, dostaniesz wtedy 2 miesiące wersji PRO.

1 polubienie

Cześć :smiley:
z chęcią obczaje :slightly_smiling_face:

Tak bym to widział:

A tu ref: https://todoist.com/r/franciszek_dec_ketofl

Tylko to dalej jest jedna lokalizacja a nie wiele.

Nie jest problemem dodanie kilku lokalizacji danego sklepu
Zrzut ekranu 2022-01-7 o 10.23.42

5 polubień

No to chyba jest zwycięzca :smiley:

3 polubienia

@franciszek niestety nie mogłem skorzystać z Twojego reflinka, wgl nie działał mi button na stronie pod dekstopem i mobilem : \ i musiałem skorzystać z Referred by Student App Centre? Welcome to Todoist

Sprawdziłem ToDoista i w sumie przy pomocy subtasków + opcji z lokalizacji o której wspominałeś może to niezle działać. Dzięki wielkie @franciszek :raised_hands: :smiley:

2 polubienia

W sumie to mnie to nie dziwi, bo mało kto chyba ma taki problem.
W ogóle mało co ma przypomnienie po lokalizacji (tu dziękuję panu Timowi Apple za reminders.app), a już z wieloma…
Ale jak chcesz to rozbić na sub-taski to reminders wystarczy :smiley:

Cześć :smiley:
znaczy chodzi o to, że sub-taski w ToDoistcie w moim przypadku mogą mieć większy sens bo główny task może mieć pare lokalizacji czego niestety nie ma w Remindersach :confused:

Tak, ale możesz sobie zrobić dummy sub-taski które będą miały różne lokalizacje :slight_smile:

Jeśli iOS to najprościej automatyzacja osobista w Skrótach. Dla każdej lokalizacji robisz osobną automatyzację, ale każda automatyzacja otwiera Ci tę samą listę w dowolnej apce ToDo, albo różne zależnie od np. sklepu, jak stryjenka uważa. Nie ma co kombinować z jakimiś rozbudowanymi kombajnami todo jeśli można to ogarnąć systemowo.

5 polubień

Kombinowałem podobnie ale nie chciało mi się ajfona wyciągać z szuflady żeby sprawdzić :wink:

Cześć :smiley:

dammnnn, kompletnie zapomniałem o shortcut’sach - pomysł złoto!

Dzięki wielkie :smiley:

chyba listonic ma ta funkcjonalność.