Aplikacja pod tracking ofert pracy w które się aplikowało

Cześć Wąsy :smiley:
z racji, że sam obecnie aplikuje w różnie miejsca miałem też research co do aplikacji które pomogą w trackingu aplikacji. Najbardziej popularny jest www.huntr.co ale w darmowym pakiecie pozwala On tylko na 40 aplikacji, plus ma jeszcze jakieś limitu ( dla kogoś to jest specjalistą są to liczby których raczej nie przeskoczy ale wiadomo nie każdy jest jeszcze na takim poziomie bądz profesji )

Znalazłem jedno cudo, na ten moment chyba mniej popularne. Jest ono darmowe, zawiera tylko reklamy które nie są irytujące ( jedynie banery które nie przeszkadzają w korzystaniu z serwisu ). Na mega plus, że podobnie jak huntr posiada wtyczke chromium do zczytywania danych z ofert.

4 polubienia

Wielkie dzięki, póki co wszystko zapisywałem do notatnika, ale trochę już się pogubiłem co tam mam zapisane

1 polubienie

Byłoby super, gdyby nie wymagało zakładania konta :slight_smile:

Nie żebym hejtowal, ale czy zwykły Excel z czterema kolumnami jak: nazwa firmy, data wysłania CV, data rozmowy, wynik - by nie wystarczył?

2 polubienia

hehehe zawsze można z mailem pod spam zadziałać xd

znaczy mi jest wygodniej znacznie z tym narzędziem. Ciężko porównać mi w klikach, pewnie oba sposoby mają podobne wyniki :wink: