Aplikacja iPad do łatwego opisywania, notowania odręcznego na PDF, JPG

Halo Panie i Panowie,

z racji tego, że zatrzymałem się na roku 2016 w rozwoju aplikacji na iPad zwracam się z uprzejmą prośbą o wskazanie aplikacji która sprosta moim wymaganiom.

aplikacja która wspiera łatwe notowanie przy pomocy Pencila na plikach PDF, jpg które może łatwo zaimportować z galerii lub wyeksportować bezpośrednio z innych aplikacji (messenger, mail). Im prostsza tym lepiej.

Może być płatna najlepiej One Time Payment, albo jakaś tania subskrypcja. Lepiej, żeby nie był to jakiś kombajn to żona się przestraszy.

Przykład zastosowania:

żona daje korki z języków. Ludzie wysyłają jej zadania w postaci zdjęcia, skanu na komunikator lub mail. Cholernie długo idzie jej notowanie poprzez systemowe oznaczenia na Mac-u stąd prezentuje jej iPad z pencilem. Przy pomocy aplikacji będzie mogła odręcznie notować, zakreślać, podkreślać błędy czy dodawać komentarze.

Dziękuję z góry za pomoc!

[EDIT]
Tak, myślę, że temat powinien chyba się znaleźć w kategorii Software - proszę moderatora o przeniesienie.

Tak na prawdę do podstawowego pisania i rysowania po zdjęciach i plikach PDF nie potrzebujesz instalować nic dodatkowego. Galeria (dla zdjęć) i aplikacja pliki (dla PDF’ów) mają całkiem przyjemne i łatwe w użyciu narzędzie edycji z opcją pisania i zakreślania a nawet linijką

Akurat taki PDF miałem najbardziej pod ręką XD

2 polubienia

Dziękuje za odpowiedz i podziwiam zdolności - rysunek piękny!

Jutro będę testować. Bałem się podstawowa apka będzie lekko upośledzona.

Najpierw sprawdź, potem oceniaj :smiley:

A gdyby systemowe narzędzia nie wystarczyły to polecam Good Notes.

A Adobe Reader? Swojego czasu był całkiem ok, używałem go na uczelni do pisania notatek na slajdach z wykładów.

Ja do tego celu używam Nebo - wszyscy tutaj polecali do odręcznych notatek, więc stosuję ją do wszystkiego skoro już zapłaciłem :smile:

Nebo ja jeden duży minus - nie ma wersji na iPhone więc dla mnie odpada, muszę mieć sync między urządzeniami (reader nie spełnia wymagań).
Tu się dużo lepiej sprawdza aplikacja notes.app bo mam ją i na iPhone i na iPad i na Macbook Pro i to jest dla mnie key point.

‎CollaNote: Note, Journal & PDF on the App Store 100% free, robione jako projekt uczelniany, masa możliwości. Polecam

1 polubienie

wow, wygląda bardzo dobrze!