Aplikacja do zapisywania i oceniania książek, filmów, gier

Kiepski w tym jesteś :smiley:

2 polubienia

Ok, myślałem, że są konkretne zarzuty wobec tego co tam się dzieje. Sekcja komentarzy użytkowników to często bagienko, ale w którym miejscu w mainstreamie internetowym forum to coś dobrego…

2 polubienia

jako portal Filmweb bardzo lubie tylko obecny brak aplikacji skłonił mnie do IMDB :confused:

wgl dziwie się, że taki IMDB nie ma rozwiązań społecznościowych - oceny znajomych

Letterboxd przetestuj

1 polubienie

Ja często zapominam seriale które oglądałem a później po kilku odcinkach się orientuje że już to widziałem.

1 polubienie

akurat te cudo testowałem jakiś nawet nie tak daleki czas temu ale chyba odbiłem sie przez ten kalendarz ( który jest dopiero w płatnych kontach xd, sprawdzałem też justwatch.com bo akurat z niego korzystają pod tracking ale niestety też się od niego odbiłem )
ale jako serwis filmowy z dodatkiem społeczności jest naprawdę wart uwagi i dam mu jeszcze szans :smiley:

1 polubienie

Zrobiłem sobie tak bazę książek w airtable m.in. z zaznaczeniem statusu i jaka wersje posiadam (papier, ebook, audiobook).

Ostatnim razem jak szukałem czegoś podobnego, to w ręce mi wpadło ‎Sofa: Downtime Organizer on the App Store - może to Ci przypasuje?

1 polubienie

Nazywa się filmweb i lubimyczytac.pl

Można zapisać stronę jaki skrót i działa jak apka

1 polubienie

w sumie przy tym cudzie nie sprawdzałem nigdy tej opcji, nawet daje rade :slightly_smiling_face:

Dzięki, ta apka jest najbliższa temu czego szukam - sam ją nawet wrzucałem kilka postów wyżej :slight_smile: brakuje mi tylko opcji oceniania pozycji w apce, ale z tego co widzę nie będzie łatwo znaleźć apkę idealnie dopasowaną do moich potrzeb.

zacząłem sprawdzać jakiegoś dnia iii dotarłem do miejsca gdzie duży serial amerykański nie istnieje w bazie Letterbox’a. Mówię o " The Morning Show "

Wysłałem im ticket na ich systemie ( off, spoko jest Nolt którego wykorzystują https://letterboxd.nolt.io/ ) i dostałem dziś odpowiedz z wątkiem - niestety przeczytanie całego wątku który dostałem wymaga zalogowania się Sign in
“Our current policy is that we allow limited and miniseries, with very few exceptions. Returning TV shows are a future possibility.”

Serio serwis wygląda zajebiście, ciężko mi ocenić go jakoś mocniej ale brak dużego tytułu turbo mnie martwi

Bo tam są tylko filmy.

takie buty :sweat_smile:

Faktycznie, to wybacz, przeoczyłem :). No niestety, idealnej aplikacji nie ma. Sam takowej szukałem i zawsze coś mi nie pasowało. Może to czas napisać swoją :thinking:?

1 polubienie