Aplikacja do transportu która zarządza wszystkimi innymi

Czy ktoś jest mi wstanie powiedzieć, czy istnieje aplikacja która zarządza samochodami/skuterami/ hulajnogami czy co tam teraz jest. Ponieważ mam już dość przeskakiwania z aplikacji na aplikacje jeśli szukam samochodu. Chciałbym wejść we wspólna mapę gdzie widzę wszystkie pojazdy, i dodatkowo jeśli chce wypożyczyć to żeby nie wracało do aplikacji z danego pojazdu. No. Jeśli znalazłem na mapie vozille, to nie chciałbym żeby przerzucalo mnie na tę aplikacje… ktoś, coś?

Aplikacja take&drive. I tak musisz mieć na telefonie wszystkie pozostałe appki I założone konta, ale masz jedną wspólną mapę z filtrami i od razu przekierowuje cię do odpowiedniej appki. Nic więcej nie mogę powiedzieć, bo nie za bardzo z tego korzystam. Mieszkam poza Warszawą i dojeżdżam autem, więc bardzo okazjonalnie korzystam z Lime albo roweru miejskiego.

Albo podobne - nie ma jednej na wszystko. Nawet T&D nie ma wszystkiego niestety :confused:
No i największy minus to że i tak musisz mieć apki i konta :frowning:

1 polubienie

Takie coś raczej nie powstanie gdyż każdy producent chce mieć “swoich klientów tylko dla siebie”.
Sama idea oczywiście jest fantastyczna: jedna appka i wszystko masz pod ręką. Producenci musieli by się dogadać miedzy sobą, udostępnić część swoich “tajemnic” np.: lokalizację hulajnogi czy dostępność auta, komuś kto taką aplikację chciałby stworzyć. Mało realne raczej.

Ale to już jest udostępniane - dzięki temu aplikacje typu T&D działają.

Citymapper to robi, ale niestety nie w PL.

Czyli jak widać, jednak się da. Szkoda, że nie ma w PL, aczkolwiek może będzie takie zapotrzebowanie, skoro coraz więcej powstaje firm z pożyczaniem pojazdów na minuty. Dziękuję za informacje, chwilowo przeczekam, bo bez sensu instalować kolejną aplikację, przez którą będę łączył się z tymi co już mam. W skrócie, CZEKAM :slight_smile:

Czyli jednak nie do końca mam rację.

Tylko dodam źródełka: