Apka pocztowa MacOS

Na roboczym windowsie mam Thunderbirda i jest wystarczający, ale na Macu szukam czegoś finezyniejszego, chociaż sam nie wiem po co

Protona odpalam w przeglądarce bądź na tekefonie, bo mało mam maili, ale Gmail jakoś mnie drażni, bo mam mnóstwo kolorów, etykiet oraz filtrów i oglądanie tego na rachitycznym Mail.app mnie denerwuje i muszę mieć otwarte Safari dla treści, a Mail.app do powiadomień…

Z załącznikami nauczyłem się żyć, dużo ich nie wysyłam

ale te zaznaczanie jako czytaną następnej wiadomości to jest coś za co bym zniszczył życie człowiekowi, który to wymyślił lub kto blokuje możliwość wyłączenia tego

1 polubienie
1 polubienie

instaluję, bedzie testowane :smiley:

Ważne! Sprawdziłem - synchronizuje się z aplikacją na iOS. Więc jak coś się snoozuje w Macu, to na iOS też jest w snoozach. Genialnie! Outlook wchodzi jako poważna alternatywa do maila:)

1 polubienie

O ironio. Apka od MS może być lepsza alternatywa do natywnej na macOS.

2 polubienia

Nie wspiera fastmailowego kalendarza :frowning:

Ja na szczęście oddzielnie poczta oddzielnie kalendarz. W zasadzie przeszkadza mi to ze nie da się go wyłączyć.

Nie działa to chyba dla kont dodanych po IMAP. Dodatkowo na Macu nazwa nadawcy jest tożsama z mailem i nie da się jej zmienić :confused:

1 polubienie

Chyba nadal nie dla mnie.
image

Oczywiscie moge dodac z moim emailem z iCloud, ale po to mam wlasna domene podpieta pod iCloud zebym nie musial …

Po prostu dodaj to jako standardowe konto a nie iCloud :man_shrugging:

w sensie chodzi Ci o opis konta? Czy o aliasy?

Chodzi mi o nazwę, która wyświetla się odbiorcy maila – np. moje imię i nazwisko. W przypadku nowego Outlooka nie mogę zmienić tej nazwy i jest ona ustawiona jako mój mail.

Mimestream w końcu wychodzi z bety!

To są dobre wieści. Gorsze są takie ze chcą za to 49$ rocznie. Jeśli to byłaby aplikacja mailowa dla wszystkich skrzynek i na iOS to bierzcie moje dolary opłacone złotówkami. Ale no kurde nie jest!
Na szczęście mam 50% rabat na 1 rok i ja im to zapłacę bo dla gmaila to jest najlepsza apka na macOS. Liczę ze w 12 mies się chociaż dorobią wersje na iOS. Bo niestety ale Spark mocno mi nie podchodzi. Czyli teraz korzystam z 3 aplikacji mail app, Spark i mimestream. Na iOS ze Spark i mail app. Za 80-100$ rocznie chętnie bym przesiadl się na uniwersalna app na stacjonarnym i mobilnym systemie.

1 polubienie

Póki co za kilka urządzeń taka cena wygląda ok

.

Can I share my license with my family?

Yes, you may share your license with your immediate family members, which we define as partners, children, and parents living in the same household. However, the 5-device limitation will still apply to your license.

To activate your license on a family member’s device, open the Activation window (from the Mimestream menu), click Restore Purchases, type in your email address into the “Other” field, and manually enter the activation code received.

This does not share access to your email account, but may allow the family member to access our licensing portal and manage your license’s billing settings and active devices.

ale te urządzenia to nadal tylko macos…

1 polubienie

Trzymam kciuki, rozwijajcie się, poproszę w 1 rzucie aplikację na ios.
Już samo to może spowodować, że znowu wszystko podepnę pod gmail.
Z fartem!

mam dość systemowej aplikacji mail. Naprawdę niech ją komar w powiekę ukąsi!
Jak do poprzednich gorzkich żali z nią związanych dopisuję nieumiejętność tworzenia konwersacji.
I co gorsza, mam wrażenie, że to jest błąd iclouda bo to się dzieje na domenie, którą mam podpiętą właśnie w icloud+.
Zamiast
Ja
Respondent
Ja
Respondent

na liście konwersacji mam
Respondent
Respondent
Respondent

pomimo, że w międzyczasie są tu moje odpowiedzi. Mogę ich szukać za to w folderze “wysłane” też tylko jako moje odpowiedzi bez wtrąceń odbiorcy.
Nosz kurwa! 2023 rok!

Na razie daję szansę Sparkowi chociaż liczba funkcji około mailowych mi przeszkadza oraz sposób wyświetlania listy.

W najgorszym razie rozważam… założenie kolejnego konta gmail, podpięcie wszystkich kont pocztowych obsługiwanych przez Sparka tylko po to aby potem całość móc obsługiwać przez Mimestream.
Brak aplikacji mobilnej pozostawia ten pomysł w zawieszeniu.
Sparku daj radę a rzucę pieniądzem!

Masz dobrze wybrany folder z wiadomościami wysłanymi w konfiguracji konta? Być może to stanowi problem

jedyne opcje jakie widzę po zalogowaniu na icloud.com

A ja miałem na myśli konfigurację w Mail.app. Może tam ci się coś skopało