Apex Legends

Pozwoliłem sobie stworzyć temat dotyczący APEX. Wątpię, czy ktoś szuka jakichś wskazówek dot. tej gry, ale może będzie to dobre miejsce by umawiać się na granie :wink:

2 polubienia

Grałem może ze 3 mecze w okolicach premiery

System komunikacji naprawde super.
Ale tak obsysalem w tej grze ze odpadłem szybko.
Może gdybym grał z znajomymi było by całkowicie inaczej ale niestety nie mam kolegów

2 polubienia

O, to chyba coś dla tego @6ghost9 jak wróci z zagramanicy, bo on grywa.

Udało mi się nawet zagrać z @6GhosT9. Mam nadzieję, że po powrocie z NYC znów się zgramy, bo był całkiem niezły update!

1 polubienie

Przypomnę więc, że jak ktoś ma Twitch Prime to cośtam do Apexa dają: https://twitch.amazon.com/prime/loot/apexlegends?ref=_SM_OM_APEX2_2019_CRWN

(@6ghost9 jak chcesz, to mogę Ci to dać.)

Jak nie chce, to ja wezmę.

2 polubienia

Czy ktoś gra w Apexa na PC? @6ghost9 chwalił tę grę od dawna i nie tylko on, więc się skusiłem żeby spróbować. Okazało się, że mój internet spokojnie wystarcza żeby grać bez lagów. Rozegrałem kilka meczy i juz widzę że mi się podoba i chyba zostanę na dłużej na tyle na ile mi czas pozwoli (i dzieci). Chętnie zagrałbym z kimś w zespole bo to zawsze większa frajda niż z randomami.

1 polubienie

Ja dalej gram :slight_smile: Możesz mnie zaprosić na PSN: MarcinVeB

Napisz tylko, że jesteś Wąsem :slight_smile:

Musiałbym mieć PlayStation. :smiley: Jak napisałem, szukam kogoś kto gra na PC.

1 polubienie

elo elo mortadelo
Zwykle gram sam, ale czasem brakuje kogoś z kim można na luźno pociupać duosy albo klasyczne trójeczki.
Jestem po 30 więc ustawić się z ziomeczkami jest zwykle trudno dlatego pytam.
Gra tu ktoś jeszcze na PC?

Ja miałem epizod z graniem. Właśnie na PC. Ale czasu niewiele.

Ktoś będzie śmigał na pstryku?

2 polubienia

Interesting. Pewnie ja w takim razie. Zamiast na PC.

1 polubienie

Z chęcią! Choć pewnie skończę jak zwykle - zniszczony na samym początku meczu przez zbyt niski skill. Gracz okazjonalny ma zawsze gorzej :stuck_out_tongue:

Dlatego gra się rankedy w Apexie. To jest wielka różnica, jak wskoczyliśmy teraz z kolegą na koniec S7 w ramach przerwy w Warzone i zostajemy na dłużej.

Dla kontekstu dalszego wywodu: z Apexa wyskoczyliśmy na początku S3, graliśmy od 1 dnia. W Warzone grałem od pierwszego dnia do końca lutego 2021 - wcześniej na PS4 z crossplay off, od 10.11.2020 na XS z włączoną multiplatformą (bo jest wymuszona).

Apex robi wiele rzeczy lepiej. Nie ma zestawów, z którymi wszyscy latają, multiplatforma na XS jest tylko z gośćmi na padach (nie ma myszek i cheaterów), na rankedach jest nasz poziom, wychodzą nowe mapy, zmieniają stare, zmieniają nowe mapy w trakcie sezonu, bo widzą, że coś jest nie tak (Wrazone: dali stadion + nieużywalne/zabugowane metro + nieużywalny pociąg + mapę z BO4, która jest w tygodniowej rotacji, więc raz jest, a raz jej nie ma), można dość regularnie wygrać grę w duo / trio z 1 randomem. Jestem zachwycony, w Warzone nie mogę już patrzeć na brak zmian i gości zabijających mnie myszką z DMR z 500 metrów w głowę na XS.

2 polubienia

To co Panowie? Ja ostatnio też trochę zacząłem pogrywać w Apex, ale jestem bardzo słabiutki, jak coś.
Nick na EA: surfista2502

W Respawn Entertainment chyba słuchali ostatni Nagrany Podcast i wprowadzają areny 3v3

1 polubienie

Arenki są całkiem spoko, ale mam wrażenie że to jest mega MVP. Ludzie wyłażą, nie ma rankingowego trybu. Sporo czekania. To świetny v1, czekam na więcej. :wink:

rankedziki niby mają wejść jeszcze w tym miesiącu (gdzieś zasłyszana informacja).
Areny totalnie nie dla mnie, traktuje to jako rozgrzewka do wyzwań, ale cieszę się, że Apex jest rozwijany.


Gra tu jeszcze ktoś, czy się wszyscy znudzili i grają w warzone?