Androidowy tablet 8"

Trochę mnie nie zrozumiałeś nie chodzi mi o to ze masz inne wymagania co do sprzętu. Jasne rozumiem to i szanuje. Tylko ze krytykujesz sprzęt którego nie posiadałeś sugerując osobie która nie miała iPada ze jest to sprzęt z ekranem ze śmietnika i skreślając go z listy potencjalnego zakupu. Nie wiesz jakie ktoś ma wymagania. I w tym rzecz. Śmiało mogę sie wypowiedzieć posiadając iPady z laminowanych i nie laminowanym ekranem. To nie jest problem i nie powinno to dyskwalifikować przed zakupem sprzętu najlepiej samemu porównać zobaczyć.

Pozdawiam

Nie zrozum mnie zle, ale miałem chyba każdy, wliczając pierwszy, model iPada do przedostatniego Aira prywatnie i pierwszego małego Pro służbowo, a niedawno przerzuciłem się na nowe mini, bo do moich potrzeb sprawdza się lepiej.
Wiec wierz mi: WIEM, O CZYM MÓWIĘ, wiec przestań starać się udowodnić mi, że jest inaczej i ze jesteś w jakiejś lepszej ode mnie pozycji do posiadania opinii. Nie jesteś. Ustaliliśmy już, że Tobie ekran nie przeszkadza, a mi tak. Ustaliliśmy już, że mi przeszkadza procesor z 2016 roku, a Tobie nie. Kropka. Nie ma tu o czym dyskutować więcej. Polecam zobaczyć tez rozmiar tabletu w temacie tego wątku.
Skończyłem.

1 polubienie

Więc mam nadzieję że to nie były Googlowe. Ale na iPada mini spoglądam łaskawszym okiem

Wg theverge google wycofuje się z tabletów
Bo i co tu jeszcze dodać… ja nie widzę sensu inwestowania w coś w co nawet google nie wierzy - więc na rynku tabletowym aktualnie to tylko iPad albo Surface (może coś innego na windzie, ale wolałbym surface jesli bym musiał).

Surface mam :slight_smile: