:android: Android - megathread

Zastanawiam się czy nie spróbować wrócić na Google Launcher, żeby chociaż widzieć od czasu do czasu te nowości. Mam wrażenie że trochę sam sobie strzelam w stopę Nova Launcherem, ale z drugiej strony mam to tak już skrojone pod siebie że np. brak folderów w szufladzie to będzie bóóóóól.

1 polubienie

screenshota proszę, bo mnie ciekawość zżera xD

Screenshot tego nie odda

20220901_112708

7 polubień

Po co zmieniać coś co działa dobrze?

Z podkulonym ogonem wróciłem na Nova Launcher po 4h spędzonych z Google Launcherem :smiley:

Jednak nie jestem gotowy na zmianę czegoś co działa tak świetnie :smiley:

4 polubienia

Zrobiłem po kupnie telefonu czelen, że nie będę za dużo doinstalowywał. Do klawiatury google się przyzwyczaiłem i używam do teraz ale z launcherem nawet dnia nie wytrzymałem

1 polubienie

Tez #TeamNovaLauncher
Po zmianie systemu widze zmiany tylko gdy wejde w opcje

1 polubienie

Szachmat Apple xD Someone just copied Apple's Dynamic Island on an Android phone

Ja się nie zdziwię jak Xiaomi oficjalnie to doda do MIUI bo przecież wiadomo, że Xiaomi kopiuje wszystko od Appla. Łącznie z czarnymi golfami CEO :smiley:

3 polubienia

Ale ze jaki szach a co dopiero mówić mat. To ze ktoś kopiuje od Apple czy odwrotnie to jaki to szach? Każdy kopiuje każdego. Pytanie tylko w jakim celu i ile to ma sensu w całokształcie produktu.
Apple zrobiło animacje bo musieli ograć wizualnie ta paskudna pastylkę. Pastylka musi być ze względu na hardware, który w niej siedzi.
A skopiowanie żeby to wyglądało jak u Apple bez tego całego zaplecza… :man_shrugging:

1 polubienie

To bardziej przesmiewczo:) Ale beda jaja jesli Xiaomi rzeczywiscie wprowadzi to do swoich telefonow tak jak napisal @Tadek

1 polubienie

Kolejny Smart watch którego nie kupię

Brzydki jak Apple Watch

1 polubienie

Ciekawe jak szybko się rozbija

To on jeszcze nie wyszedł? Oni go nie zaprezentowali jakoś wiosną?