:android: Android | Google | Pixel - megathread

Takiego wątku tu chyba nie było. Wiem, że nie jestem jedynym androidziarzem tutaj, więc otwieram temat do wrzucania wszystkiego co związane z Andronidem

Tym samym rozpocznę:
NOVA LAUNCHER 7 i dodanie możliwości swipowania w dół na folderach żeby odpalić dodatkową aplikację to mój highlight tygodnia. Zawsze mi tego brakowało, teraz mam i jestem szczęśliwy :smiley:

ezgif-2-b6a803ddd9a1

7 polubień

Prawda, sam go używam od dłuższej chwili, bo siedzę na becie i złoto

+ Jakie to ikonki bez wypełnienia?

1 polubienie

Lines

1 polubienie

Nigdy nie korzystałem z żadnego launchera więc się nie wypowiem ale mam coś innego. Boli mnie wszystko jak myślę o tym jak bardzo Pixele są niedostępne w PL. Pixel 5a bije już wszelkie rekordy tej niedostępności. Poczekam jeszcze chwilę na to co będzie z 6 ale nie spodziewam się fajerwerków. Sklep Google nie zawita w PL a wręcz może być gorzej. Na przykład Pixele 6 będą dostępne tylko w USA i w Japonii. To byłby dramat bo oznaczałoby to po prostu brak telefonu na rynku. Brak serwisantów, brak sensu zakupu tego telefonu. Nie będę przechodził po raz kolejny tego co mi przyszło przeżyć przy okazji zmiany baterii w Pixelu 2.
I co robić? Co kupić żeby uwolnić się od iPhone?

2 polubienia

Ja bym zmienił kraj, zamiast czekać aż się pojawi dystrybucja :wink:

A o zmianie kraju to w ogóle w innym wątku mógłbym się wypowiedziedzieć… ale po co się nakręcać.
Jak Pixel będzie w UK to poproszę chyba kogoś z forum o przysługę…

Wszystkie Pixele są w Niemczech. Stamtąd pochodzi choćby Pixel mojej dziewczyny.
Mam tam mojego bardzo bliskiego przyjaciela więc jakby przyszło co do czego to możemy się jakoś ugadać, zamówić do niego (żeby sprawdził czy wszystko jest ok).
Jak nie zależy Ci na sprawdzeniu to mailboxde.pl działa bardzo dobrze.

2 polubienia

Ok, to czekamy na premierę. A potem będę dumał jak go ściągnąć.
Z góry dzięki!

Albo zawsze można skoczyć na wycieczkę do Berlina. Ponoć fajne miasto, ja się tam już 3 lata wybieram :smiley:

A stacjonarny sklep też mają? Hmmmm… ciekawa propozycja w sumie bo do Berlina się wybieram już z 10 lat!
W ogóle istnieje coś takiego jak sklepy stacjonarne google?

Spoko, ktoś Ci wynajmie pokój tanio na start :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Z tego co wiem to nie, ale produkty Google są w każdym Media Markcie czy innym Saturnie.

1 polubienie

Jeżeli to jest prawda i Pixel 6 będzie kosztował 649 ojro to przełknę ten gigantyczny ekran.

2 polubienia

Jeden i drugi cholernie duży… wczoraj spędziłem kilka godzin na poszukiwaniu małego androida. Najmnijesze (akceptowalne) rozwiązanie to Asus Zenfone 8. Fuck… telefon od Asusa. Niby chwalą ale jakieś opory mam.

1 polubienie

Zaakceptuj może wreszcie te wady iPhonów i sobie nie utrudniaj xD

2 polubienia

Też na niego patrzę. Ale mam dziwne obawy. Chciałbym wrócić na czystego androida i mieć update’y na czas i nie patrzeć kiedy (i czy w ogóle) Asus da nowego androida.

Jestem rozdarty ale poczekam do października.

2 polubienia

wszystkie wady iphone < nie wiem wtf z aktualizacją i bezpieczeństwem…

Ja tyle razy co mam ochotę kupić sobie pixela (w powyższej nierówności imho one mają największy sens z androidów) to zawsze z tyłu głowy mam, że googlowi się coś uwidzi i za 2 lata już nie będzie aktualizacji… Nie chcę żeby moje dane żyły w takim środowisku!

2 polubienia

Nic się nie martw, twoje dane nie zginą (googlowi), co najwyżej tobie :stuck_out_tongue:

2 polubienia

No dla mnie to właśnie nie wady ale po prostu “nieużywalność”. Wiem wiem… miliony używają i się cieszą. Ja nie umiem. Eksperyment iPhone się nie udał.

2 polubienia

ja wiem ze nie lubicie ale osobiscie uzywam Samsunga i dziala. Wiadomo, ma swoje wady, nie jest to Pixel, ale nie jest to tez Xiaomi :slight_smile: