Alternatywa dla Caffeine?

Używam tą apkę od kilku lat ale od kilku wersji Mac OS nie działała za dobrze, a w Catalinie to w ogóle przestała działać. :confused:

Zna ktoś może działającą alternatywę?

Amphetamine.

9 polubień

Cocaine

4 polubienia

Człowiek pyta o apke i ląduję w darknet :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Łej tam darknet. Nikt mefedronu nie polecał :wink::wink:

Ja jadę na amphetamine, robi robotę :joy:

Ja wyłączam automatyczne wygaszanie ekranu w ustawieniach + mam aktywny narożnik na uśpienie kompa i jak odchodzę od kompa to po prostu suwam myszką w dolny lewy róg ekranu i już. :slight_smile:

Ale serio, ściągnij sobie Amphetamine. Darmowy, świetnie działający program. :slight_smile:

1 polubienie

Z ciekawości, ile razy na dzień usypiasz maca przez przypadek? :wink:

1 polubienie

Haha, takie rzeczy działy się owszem, ale w okresie przyzwyczajania się do macOS w ogóle, czyli jak dostałem pierwszego Macbooka w pracy. Dzisiaj mam już takie wyczucie, że wiem jak mocno muszę ruszyć myszką, żeby go zablokować. Poza tym mam dwa dodatkowe rogi skonfigurowane tak, że jeden odpala MissionControl a drugi pokazuje mi biurko. Wszystko działa bez zarzutu pod warunkiem, że to JA korzystam z tego komputera.

Zawsze mnie bawi jak ktoś przychodzi do mnie i coś chce mi pokazać, bierze myszkę do ręki i MYK, jesteśmy na pulpicie i tylko ja wiem co się właśnie wydarzyło… :stuck_out_tongue:

5 polubień

Owly.

1 polubienie

Ja powiem tylko, że u mnie nadal działa bardzo dobrze na Catalinie :wink:

U mnie kawa była zalana a i tak się szykował do spania. :thinking: