Alpaka Gear - ktoś chętny na zamówienie?

Cześć. Planuje zakupy pokrowców na pare drobiazgów, które noszę na codzień i prawdopodobnie torbę. W oko wpadła mi oferta Alpaka Gear. Niestety cena przesyłki to $35, co skutecznie mnie zniechęca. Czy ktoś byłby chętny na wspólne zakupy i partycypację w kosztach transportu? Oferuję darmową przesyłkę paczkomatem po dotarciu zamówienia do mnie.

1 polubienie

Hejka,

Ja bym się skusił na Zip Pouch, tylko nie wiem czy nie lepiej by było zamówić z Mukama.com.

Alpakagear.com nie tylko dolicza $35 za transport ale dodatkowo VAT przy przesyłce do EU.
Mukama wysyła z EU

Do tego z Mukamy skusiłbym się pewnie na parę innych rzeczy (np. Matador Pocket Blanket)

1 polubienie


Uffff… jedyne, które mi się podoba wyprzedane.
Zaoszczędziłem kasę.
Kupuję słuchawki. Dziękuję.

2 polubienia

duuużo rzeczy bym wybrał ale na szczęście szukam case na Xr a na takie zabytki nic nie mają :laughing:

1 polubienie

Planowałem kupić Bravo Sling Max V1, bo jest na sporej obniżce do ok 360zł. Nowa wersja to już ponad 580zł. Zmiany nie usprawiedliwiają takiej różnicy w cenie. Cło jest dołączane podczas zakupu. Nawet nie uwzględniając tej torby i przy uwzględnieniu kodu rabatowego 15%, nasze zakupy wyszłyby około 653zł na Alpaka i 780zł na Makama. Ceny w euro na Makama są wyższe niż bezpośrednio u producenta.

Tam będzie i cło i VAT 22% więc powinno wyjść podobnie

Sprawdziłem na Alpace

image

Na Mukama ten sam Zip Pouch jest za 29 eur, tu wychodzi ~31.
Więc na dwóch nadal się średnio opłaca :smiley:
Jakby się jeszcze ze dwie osoby znalazły to spoko.

1 polubienie

Ciekawe, mi nie pokazuje Estimated taxes.

Dobra, o parę euro się nie będę strzykał :smiley:
Zamawiamy; Ja chcę tylko ten Zip Pouch, ale zamiast czarnego proszę zielony: Zip Pouch

Estimated taxes przestaje wyskakiwać po wprowadzeniu kodu; jeżeli tylko potem nigdzie nie doliczy to spoko. Gorzej jeżeli się doliczy bo to kolejne $30

Jakby przyszło do 27-28 grudnia to podskoczę gdzieś w Krakowie, żeby nie generować większych kosztów. Jak nie to załawimy paczkomatem.

I jak Ci się sprawuje ten sling? Zastanawiam się nad torbą od Alpaki

Nie mam zastrzeżeń, ale też nie jestem jakiś mega zachwycony. Żałuję, że materiały nie są podobne do tych, z których jest wykonany portfel, który zamówiłeś, oraz że sam sling ma mało ciekawy wygląd. Kupiłem, bo był na sporej promocji.

1 polubienie

Pooglądałem jutuby i chyba jednak wjedzie Bellroy.

Dzięki!

2 polubienia

przez to że odświeżyliście temat też mi się zachciało zakupów i upatrzyłem sobie coś z Bellroya, dzięki @Tadek za link do Mukama.com

1 polubienie

Bellroya możesz zamówić bezpośrednio z Bellroy.com - ja zamawiam stamtąd właśnie.

Ewentualnie https://www.gentlemanstore.pl/ ma jakieś produkty, ale ja preferuję bezpośrednio od producenta :smiley:

1 polubienie

hmm, faktycznie, wezmę chyba prosto od nich

1 polubienie

Mukama jest super dla produktów Alpaka i Matador (ale niestety nie wszystko mają).