Alone

Hejka.
Wiem ze obecnie na forum Survivor jest co najmniej popularny :slight_smile:

Chcialbym polecic jeszcze jeden reality show ktorym jest Alone produkcji History Channel.

https://www.history.com/shows/alone

Nie ma tam zadnej gry i knowan jak w Survivor. Jest za to walka ze swoimi slabosciami, zywiolami, i tak dalej. Alone to seria o przetrwaniu. Wszyscy zawodnicy sa sami, nie ma dodatkowej ekipy z kamerami i supportu. Oni sa naprawde pozostawieni sami sobie (z mozliwoscia wezwania wsparcia ktore to konczy ich zabawe).

Jestem na sezonie pierwszym na razie. Ale na tyle mnie zainteresowal, ze postanowilem sie z Wami tym podzielic.

Nie jest to dla kazdego. To jest typowy survival i juz. Uczestnik kontra natura i niesprzyjajace warunki.

Nie wiem jak w PL. Ale w UK niestety niedostepne. Trzeba kombinowac. Moim zdaniem warto.
Lubie Survivor, ale to mnie wciagnelo bardziej :smiley:

1 polubienie

Najgorzej. Chciałbym spróbować!

Rzucę okiem w wolnej chwili, ale to raczej z przyzwoitości, niż ciekawości, bo Survivora kocham właśnie za knucie i politykę miedzy graczami. Sam aspekt survivalowy ma dla mnie dużo mniejsze znaczenie.

Jasne. Dla kazdego cos innego. Mnie bardziej pociaga survival niz knucie. Chociaz doceniam dobra intryge rowniez.

1 polubienie