Aktualizacja forum

Hej,

W dzisiejszej aktualizacji forum dodałem znów parę rzeczy, które mogą być interesujące dla wszystkich, którzy z forum korzystają. Jedziemy!

1. Od dziś na forum działa BBcode. Co to znaczy? Że można zrobić tekst na kolorowo. Myślę, że to się może przydać :slight_smile: (proszę tylko o rozwagę w wykorzystywaniu kolorów itd.)
  2. Na forum pojawią się nowe emoji - tj. będziemy mogli mieć własne, forumowe obrazki. :borat::troll::success::orzech::wojtek:
  3. Jeśli chcieliście kiedykolwiek robić na forum checklisty, to od dziś też jest to możliwe. Więcej tutaj.
  4. Jeśli macie Twittera i się nim zalogujecie, to będzie on widoczny w waszym profilu.

To byłoby na tyle, mam nadzieję, że wam się podoba.

4lajki

Test czerwony
Test emoji:
:discourse:
i nic więcej na chwilę

Coś kolor nie bardzo działa :smiley:

Właśnie coś poszło nie tak, zaraz to ogarnę :slight_smile:

[link]? A nie przypadkiem [url]?

1lajk

Już działa wszystko tak jak powinno :)

3lajki

No to jeszcze spersonalizowane emoji i gra gitara :guitar:

:let_me_in: dodałem sporo nowych emoji. :slight_smile: :notbad:

1lajk

Ale fajowe!

Nie używaj gradientu i zmień wyświetlanie na tryb nocny

I można teraz robic fejkowe linki :slight_smile:

2lajki

To teraz jeszcze wprowadź jakiś system banowania za nadużywanie tej opcji

6lajków

Nie będziemy raczej banować, będziemy polegać na dojrzałości użytkowników, ale jak zobaczymy, że nie da się forum czytać w pewnym momencie, no to… mamy moderatorów, coś się z tym zrobi :slightly_smiling_face: Nie wiem czy dojdziemy do momentu, w którym będziemy musieli robić jakiś REGULAMIN FORUM, ale… może w przyszłości, jak bedzie nas wielu, to tak zrobimy.

2lajki

Są i :air_quotes:emoji :air_quotes:: :party_parrot::appleinc:

Jak coś - lista emoji jest tutaj. Jeśli ktoś zgłosi mi jakieś konkretne, mogę je dorzucić!

https://slackmojis.com/categories/19-random-emojis

Animowane emoji przypominają mi interenet z early 2000s. Fuj.

4lajki

Nie narzekaj. Dla niektórych (jak ja) to jak powrót do przeszłości… Wiesz, młodzieńcze lata, IRC, GG animowane emotki… :wink:

1lajk

Dla mnie to wyglada okropnie. Śmietnik totalny. Da się jakoś zrobić tak, żeby to mi się nie wyświetlało?

Poczekaj tydzień, aż wszyscy ochłoną po tej aktualizacji i poziom emoji i kolorowania tekstu spadnie do poziomu akceptowalnego. BTW na tę chwilę tylko w tym wątku testujemy nowe możliwości. :man_shrugging:

Dokładnie - tylko w tym wątku na ten moment pokazały się te nowe emoji. Nie trzeba z nich korzystać. Można, ale ze wszystkim - trzeba stosować umiar. Jak będzie źle, to się to wyłączy!

Na ten moment najfajniejszą chyba rzeczą, jaką można na forum zobaczyć jest rainbow text. :D

Robi się to albo tutaj albo tutaj albo tutaj.

PS.
:orzech:

:wojtek:

2lajki