Aktualizacja forum

Hej,

W dzisiejszej aktualizacji forum dodałem znów parę rzeczy, które mogą być interesujące dla wszystkich, którzy z forum korzystają. Jedziemy!

  1. Od dziś na forum działa BBcode. Co to znaczy? Że można zrobić tekst na kolorowo. Myślę, że to się może przydać :slight_smile: (proszę tylko o rozwagę w wykorzystywaniu kolorów itd.)
  2. Na forum pojawią się nowe emoji - tj. będziemy mogli mieć własne, forumowe obrazki. :borat::troll::success::orzech::wojtek:
  3. Jeśli chcieliście kiedykolwiek robić na forum checklisty, to od dziś też jest to możliwe. Więcej tutaj.
  4. Jeśli macie Twittera i się nim zalogujecie, to będzie on widoczny w waszym profilu.

To byłoby na tyle, mam nadzieję, że wam się podoba.

4 polubienia

Test czerwony
Test emoji:
:discourse:
i nic więcej na chwilę

Coś kolor nie bardzo działa :smiley:

Właśnie coś poszło nie tak, zaraz to ogarnę :slight_smile:

[link]? A nie przypadkiem [url]?

1 polubienie

Już działa wszystko tak jak powinno :)

3 polubienia

No to jeszcze spersonalizowane emoji i gra gitara :guitar:

:let_me_in: dodałem sporo nowych emoji. :slight_smile: :notbad:

1 polubienie

Ale fajowe!

Nie używaj gradientu i zmień wyświetlanie na tryb nocny

I można teraz robic fejkowe linki :slight_smile:

2 polubienia

To teraz jeszcze wprowadź jakiś system banowania za nadużywanie tej opcji

6 polubień

Nie będziemy raczej banować, będziemy polegać na dojrzałości użytkowników, ale jak zobaczymy, że nie da się forum czytać w pewnym momencie, no to… mamy moderatorów, coś się z tym zrobi :slightly_smiling_face: Nie wiem czy dojdziemy do momentu, w którym będziemy musieli robić jakiś REGULAMIN FORUM, ale… może w przyszłości, jak bedzie nas wielu, to tak zrobimy.

2 polubienia

Są i :air_quotes:emoji :air_quotes:: :party_parrot::appleinc:

Jak coś - lista emoji jest tutaj. Jeśli ktoś zgłosi mi jakieś konkretne, mogę je dorzucić!

Animowane emoji przypominają mi interenet z early 2000s. Fuj.

4 polubienia

Nie narzekaj. Dla niektórych (jak ja) to jak powrót do przeszłości… Wiesz, młodzieńcze lata, IRC, GG animowane emotki… :wink:

1 polubienie

Dla mnie to wyglada okropnie. Śmietnik totalny. Da się jakoś zrobić tak, żeby to mi się nie wyświetlało?

Poczekaj tydzień, aż wszyscy ochłoną po tej aktualizacji i poziom emoji i kolorowania tekstu spadnie do poziomu akceptowalnego. BTW na tę chwilę tylko w tym wątku testujemy nowe możliwości. :man_shrugging:

Dokładnie - tylko w tym wątku na ten moment pokazały się te nowe emoji. Nie trzeba z nich korzystać. Można, ale ze wszystkim - trzeba stosować umiar. Jak będzie źle, to się to wyłączy!

Na ten moment najfajniejszą chyba rzeczą, jaką można na forum zobaczyć jest rainbow text. :D

Robi się to albo tutaj albo tutaj albo tutaj.

PS.
:orzech:

:wojtek:

2 polubienia