Ajfon Srajfon

Czy nadejdzie raki dzień w którym nie wypowiem slow zawartych w temacie?

Zawsze coś, wczoraj w pewnym momencie stwierdził ze Spotify to jednak słaba aplikacja i on jej nie będzie obsługiwał. Tak wiec po 20/40 sekundach wywalał aplikacje.
Dzisiaj natomiast ma focha i on nie będzie przyjmował danych z internetu (4G) i mimo, że mam 4 kreski zasięgu to apki pokazują słaby zasięg a strony czy maila sie noe ładują (sprawdzane w różnych miejscach kraju -inne anteny nadawcze).

Tak wiec jak ktoś ma ochotę do ponarzekania to zachęcam poniżej, albo przynajmniej do uspokojenia swoich nerwów stwierdzeniem jaki tem ajfon jest srajfon. (Opcja dostępna tylko dla posiadaczy iOS)

1 polubienie

SOA#1 :slight_smile:
Najczęściej problemem jest ta część pomiędzy ekranem a oparciem krzesła :stuck_out_tongue:

7 polubień

W interfejsie białkowym.

2 polubienia

Polecam wątek: Gorzkie żale

I przestań mi iPhone prześladować!

1 polubienie

To raczej wina spotify, mialem to samo i moj znajomy tez, dzis bylo ok.

1 polubienie

Uważaj, bo za chwilę przyjdzie @Tadek i zacznie Cię namawiać na nowego Pixela :wink:

1 polubienie

Tutaj trawa wcale nie jest zieleńsza :smiley:
Aplikacja Raiffeisena nie działa na Pixelu.

Ja czekam aż przyjdzie @_Kuba i powie “dziwne u mnie działa” :wink:

9 polubień

Mnie do szału doprowadzają aplikacje które się regularnie wylogowuja. Flex, OLX, a dziś moBILET. Jakaś zaraza.

4 polubienia

Można do listy dopisać jeszcze apke xkomu, przynajmniej na iOS ciągle wylogowuje.

1 polubienie

To robi na tym telefonie!

1 polubienie

O to to. Trzeba zrozumieć, że za jakość aplikacji odpowiada jej twórca a nie Apple.
Wystarczy, że Spotify zdalnie zmieni Ci konfiguracje, albo zmienią coś po swoje stronie i apka dostanie błędne dane.

Jeśli chodzi o różne błędy polecam restart srajfona.

Dawno mnie tu nie było wiec sobie krzyknę: ajfon kurwa srajfon.

Mam appletv teraz dostałem HomePod mini wiec stwierdziłem że zakończę współpracę z Spotify i przejdę na Apple Music. No ale żeby dzielić subskrypcje z rodzina to się okazuje ze muszę być w „rodzinie”. Ok, dołączyłem, wszystko pieknie działa oprócz faktu ze nic nie mogę teraz kupić bo karta płatnicza brata jako organizatora jest główna. Ja pierdole co za powrdolony zjeb to wymyślił. (Przepraszam no ale nie mogę się powstrzymać). :face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth::rage::face_with_symbols_over_mouth::rage::face_with_symbols_over_mouth::rage:.

Ps: dwie apki: messenger i apka do pracy (w obu super ważne powiadomienia) przestały mi wysyłać notyfikacje. I restartuje tel, reinstal apki, zmiany w ustawieniach apki/notyfikacji/focus. Nic nie działa. Ale na tablecie już normalnie wyskakują :man_shrugging::sob:.

Edit: przeinstalowałem porad ósmy wyłączyłem porażka dziesiąty zadziałało :man_shrugging:

2 polubienia

W Google to identycznie działa z kartą.

Kurde jak czytam, tutaj, czy na Twitterze wiadomości ludzi jakie maja problemy z iphonami to jestem mega szczęściarzem.
Od 4 nigdy nie pamietam żeby chociaż 1/10 problemów mi się przydarzyła. :man_shrugging:

7 polubień

albo jesteś ustawiony jako niedorosły i dlatego nie możesz kupić samemu, albo niech brat wyłączy dzielenie zakupów

u mnie kiedyś wszystkie poza dwoma przestały wysłać cokolwiek, po restarcie połowa zaczęła, drugą połowę musiałem ręcznie w ustawieniach powiadomień wyłączyć, a następnie włączyć i od tego czasu działa…

mam podobnie, od 3GS (z przerwą na iPhona 2G, którego miałem parę tygodni jak 3GS był w serwisie) każda co druga generacja w moich dłoniach, od iOS6 developerskie bety co roku i nie miałem nigdy takich gorzkich żali na iPhona, co widuję u casualowych użytkowników w necie…

Kolejny iPhone z moich rąk poszedł do serwisu - nie wiem co się stało bo po prostu się uceglił nagle bez powodu. Tym razem służbowy SE 2020. Nie umiem już nawet zliczyć ile telefonów od Apple musiałem serwisować. Może inaczej… wiem ile nie musiałem. Tylko używany przez 8 miesięcy iP12 mini się uchronił. A używałem jakieś 6-7 iPhonów.

2 polubienia

Ale jak wyłączy dzielenie zakupów to subskrypcja na Apple Music nie będzie dzielona z innymi członkami rodziny. Chyba ze źle to zrozumiałem / inne dzielenie?

nie, no - będzie działać

ja jestem głową rodziny, opłacam subskrybcję Apple One i każdy z nich korzysta, a jednocześnie każdy z rodzinki jako dorosły może robić swoje zakupy, bo wspóldzielone zakupy nie są udostępnione (przed Apple One dzieliłem tylko Apple Music i też działało)

3 polubienia

Jest tak jak @kamilstec pisze

1 polubienie

Nie będzie za to działać sharowanie kupionych apek.