Ajfon Srajfon

Czy nadejdzie raki dzień w którym nie wypowiem slow zawartych w temacie?

Zawsze coś, wczoraj w pewnym momencie stwierdził ze Spotify to jednak słaba aplikacja i on jej nie będzie obsługiwał. Tak wiec po 20/40 sekundach wywalał aplikacje.
Dzisiaj natomiast ma focha i on nie będzie przyjmował danych z internetu (4G) i mimo, że mam 4 kreski zasięgu to apki pokazują słaby zasięg a strony czy maila sie noe ładują (sprawdzane w różnych miejscach kraju -inne anteny nadawcze).

Tak wiec jak ktoś ma ochotę do ponarzekania to zachęcam poniżej, albo przynajmniej do uspokojenia swoich nerwów stwierdzeniem jaki tem ajfon jest srajfon. (Opcja dostępna tylko dla posiadaczy iOS)

1 polubienie

SOA#1 :slight_smile:
Najczęściej problemem jest ta część pomiędzy ekranem a oparciem krzesła :stuck_out_tongue:

6 polubień

W interfejsie białkowym.

1 polubienie

Polecam wątek: Gorzkie żale

I przestań mi iPhone prześladować!

1 polubienie

To raczej wina spotify, mialem to samo i moj znajomy tez, dzis bylo ok.

1 polubienie

Uważaj, bo za chwilę przyjdzie @Tadek i zacznie Cię namawiać na nowego Pixela :wink:

1 polubienie

Tutaj trawa wcale nie jest zieleńsza :smiley:
Aplikacja Raiffeisena nie działa na Pixelu.

Ja czekam aż przyjdzie @_Kuba i powie “dziwne u mnie działa” :wink:

8 polubień

Mnie do szału doprowadzają aplikacje które się regularnie wylogowuja. Flex, OLX, a dziś moBILET. Jakaś zaraza.

3 polubienia

Można do listy dopisać jeszcze apke xkomu, przynajmniej na iOS ciągle wylogowuje.

1 polubienie

To robi na tym telefonie!

1 polubienie

O to to. Trzeba zrozumieć, że za jakość aplikacji odpowiada jej twórca a nie Apple.
Wystarczy, że Spotify zdalnie zmieni Ci konfiguracje, albo zmienią coś po swoje stronie i apka dostanie błędne dane.

Jeśli chodzi o różne błędy polecam restart srajfona.