Airpods do telefonu z Androidem

Uważacie, że kupienie airpodsów (tych starszych) przy telefonie z androidem jest opłacalne? Nie mogę przeboleć słuchawek dokanałowych, a jednocześnie potrzebuję czegoś bezprzewodowego

Trochę bez sensu, tracisz zatrzymanie muzyki po wyjęciu słuchawek z uszu, ultra szybkie łączenie się, dotykowe skróty.

Jest do tego darmowa appka. Cała reszta nie wiem na ile jest dużym plusem - ja słuchałem na nich muzyki z Pixela bez problemu i bardzo je lubiłem

Ja dwa lata temu tak zrobiłem, ze kupiłem do Androida i dopiero potem zmieniłem telefon na iPhone, ale wtedy nie było praktycznie żadnej konkurencji.
Na ten moment lepiej wyjdziesz kupując jakieś Xiaomi czy Haylou.

3 polubienia

Jeśli chcesz zapłacić mniej i mieć równie dobre słuychawki - lepsze jeśli chodzi o jakość odtwarzanego dźwięku to kup Xiaomi AirDots Pro (nazwa europejska Xiaomi True Wireless Earphones).
Oprócz tego, że oszczędzasz hajsiwo to bez żadnych dodatkowych aplikacji masz wstrzymywanie odtwarzania po wyjęciu z ucha, możliwość sterowania tym co leci poprzez tapnięcia, lepszą jakość, bo to dokanałówki i do tego ANC - nie tłumi najmocniej, ale lepsze chociaż podstawowe ANC niż żadne.

1 polubienie

Gdzie można je legitnie kupić? Jakiś polecany link?

Oficjalne sklepy Xiaomi, w Polsce są w każdym, w UK jeśli macie Xiaomi Store to też powinny być.
Na Aliexpress też nie trudno je wyrwać, tylko wiadomo, problem z przesyłką i ewentualną gwarancją.
Tutaj link do oficjalnego Polskiego dystrybutora

1 polubienie

też odradzam łączenie airpodsów z Androidem. Używam na co dzień i lista problemów jest długa: losowe niewłączanie jednej słuchawki, nagła utrata dźwięku mimo aktywnego połączenia, brak łączności po wyjęciu słuchawek, brak reakcji na uderzanie w słuchawki, upierdliwe ponowne łączeni gdy np chwilowo używałem ich z MacBookiem. Że nie wspomnę o wrodzonych dolegliwościach jak brak możliwości sterowania głośnością czy wypadanie z ucha. Albo wybrednym ładowaniem - oryginalny kabel z zupełnie obcą końcówką w świecie Androida nie ładuje się portów dwóch różnych hubów USB, ale z komputera już tak. Dodaj do tego kiepską baterię, która bardzo szybko dokonuje żywota i oczywiście jest niewymienialna. I cieniutką jakość dźwięku (do podcastów ok, ale do muzyki to się zupełnie nie nadaje).

Osobiście z całych sił odradzam zakup tych słuchawek do Androida. Na Alieexpress są tony słuchawek tego typu, wystarczy trochę zglebić temat.

1 polubienie